DisplayMount 3M 400 ml, lepidlo s vysokou pevností pro trvalé nalepování a spoje

Kód: 7000116721
1 hodnocení
Značka: 3M
578 Kč / ks 477,69 Kč bez DPH
Skladem (23 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

DisplayMount 3M 400 ml, lepidlo s vysokou pevností pro trvalé nalepování a spoje

Detailní informace

Detailní popis produktu

DisplayMount 3M 400 ml, lepidlo s vysokou pevností pro trvalé nalepování a spoje

Lepidlo s vysokou pevností – pro trvalé nalepování a spoje.

Ve velkém měřítku se používá v průmyslu výstavnictví, designu a reklamy, kde je zapotřebí rychlých, pevných a trvalých spojů. Lepidlo DisplayMount umožňuje okamžité přichycení materiálu a poté vytvoří silný, bezpečný a trvalý spoj.

Lepidlo: Čiré – nezanechává skvrny

Obsah: 400 ml

Obsah nádoby vystačí zhruba na 10 m2.

Ideální pro: 3D modely; připevňování těžších materiálů; potahované papíry; výstavní panely; reklamní panely v obchodech. 

Aplikace a používání sprejových lepidel

Výtvarná designová prostředí si vyžadují precizní práci, jejíž součástí je rychlé a spolehlivé spojování materiálů. Při kreativních činnostech a designerských pracích potřebuje výtvarník spolehlivé lepidlo po ruce, které mu jeho práci výrazně usnadní.

Sprejová lepidla 3M byla vytvořena pro účely současného designu – umisťování vystavené grafiky, lepení fotografií nebo ilustrací, studiové grafické úpravy a výtvarné práce, aplikace s možností přemísťování atd.

Firma 3M je jednou ze světových korporací, které od samého začátku realizují svou produkci v souladu s ekologií. Naše aerosoly neobsahují CFC, jsou zcela recyklovatelné a nepoškozují ozónovou vrstvu. 

Vyrovnejte šipku na trysce s tečkou na okraji nádoby. Tím se zajistí správná pozice trysky a maximální využití obsahu nádoby. Nádobu dobře protřepte a krátce stříkněte mimo lepené plochy, aby se pročistila tryska.

Lepidlo nanášejte v úhlu 90 stupňů, ve vzdálenosti 20 cm od slepovaných ploch. Pro dobré pokrytí nanášejte tenkou rovnoměrnou vrstvu stejnoměrnou rychlostí. S nanášením lepidla začněte již od okrajů lepené plochy, aby bylo zajištěno jejich dobré přilnutí.

Nechte lepidlo na lepeném povrchu několik vteřin zavadnout, pak povrchy spojte a rovnoměrně přitlačte, od středu směrem ven.

Aby se trysky neucpávaly, při každém dalším přerušení práce otočte nádobu dnem vzhůru a držte trysku stisknutou do okamžiku, kdy přestane.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 0.421 kg
Aplikace: 3D modely, Potahované papíry, Připevňování těžších materiálů, Reklamní panely v obchodech, Výstavní panely
Barva: Čirá
Způsob aplikace: Stříkáním ze spreje
Bod vznícení: -46 °C
Forma: Aerosol
Skupenství: Kapalina
Typ spoje: Trvalý
Vydatnost: 7-10 m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: