M96 3M Stolní odvíječ pásek s nastavením délky stříhu, pro pásky do šíře 25 mm a délky 66m

Kód: 7000056503
Neohodnoceno
Značka: 3M
5 199,68 Kč / ks 4 297,26 Kč bez DPH
2-3 měsíce
Můžeme doručit do:
23.2.2023

M96 3M Stolní odvíječ pásek s nastavením délky stříhu. Pro zpracování pásek do šířky 25 mm a délky 66 m, s hřídelovám kolem, délka přířezu až 100 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

M96 3M Stolní odvíječ pásek s nastavením délky stříhu. Pro zpracování pásek do šířky 25 mm a délky 66 m, délka přířezu až 100 mm.
 
Náš Scotch® Zásobník pro definovanou délku řezu pásky M96 je schopen odvinout kus pásky od 3/4 do 5 palců délky, a je ideální pro aplikace, kde je požadováno opakované a časté použití pásky, jako je balení, utěsnění krabic, utěsnění kartonů, vyztužování a svazkování. To zlepšuje účinnost a snižuje plýtvání tím, že je páska dávkována jen v takové délce, která je zapotřebí.
 
  • Šetří pásku dávkováním pouze potřebné délky, takže je ideální pro rychlé uzavření kartonů v provozech s vysokým objemem
  • Zatížená základna zajišťuje, že dávkovač zůstává v pevné poloze, a přesto zůstává přenosný pro snadné přemístění
  • Vyrobena z robustního plastu vysoce odolného proti nárazu, který bude stabilní i po letech používání.
  • Zpracovává pásky až 1 palec široké na až 3palcové cívce
 
Výjimečné provedení Scotch® Vyvinuli jsme Scotch® Zásobník pro definovanou délku řezu pásky M96 s vyváženou základnou, takže se nebude zbytečně posouvat nebo přesunovat během používání,což vám uvolní ruku pro snadné dávkování jednou rukou. Zásobník M96 je také komfortně přenosný, takže jej můžete přemístit právě tam, kde jej potřebujete. Vyroben z trvanlivého plastu vysoce odolného vůči nárazu, který bude stabilní i po letech používání. Schopen pojmout pásku šířky až 1 palec na 3palcové cívce, tento tento dávkovač se ideálně hodí pro účely řeznictví, uzenářství, prodeje delikates a pultů masny, dále v průmyslových aplikacích, zalepování krabic a kartonů, a na všech jiných místech, kde je potřeba opakované, konzistentní a stabilní aplikace pásky. Zásobníky jsou nepostradatelné Zásobník přidržuje pásku, udržuje dostupný její konec a poskytuje i prostředek na její řezání. Zásobníky jsou vybaveny centrální cívkou a na jednom konci zahrnují mechanismus sloužící k odříznutí pásky. Jsou k dispozici v široké škále variant, od jednorázových po automatické průmyslové stroje. Řady ručních zásobníků zahrnují plastové typy, které mohou být určeny pro opakované nebo jednorázové použití, až po větší zařízení používaná pro balení a spojování do svazků, a ve spojení s expedicí. Vzhledem ke svému komfortu jsou zásobníky na lepicí pásky běžnou výbavou kanceláří i lehkých průmyslových provozů. Vyvážené stolní zásobníky jsou šikovné pro širokou škálu kancelářských, maloobchodních, průmyslových i domácích aplikací. Vyvážená základna udrží stabilitu zásobníku, abyste ho mohli používat jedinou rukou, a současně zaručuje možnost přenesení na jiné potřebné místo. Zásobníky pro balení a spojování svazků se rovněž obsluhují jednou rukou pro ergonomii a pohodlí při práci.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepicí pásky
Hmotnost: 3.267 kg

VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: