33579 3M Nástroj s řezacím kotoučem pro opravu karoserie, 75 mm
Kód: 7100110997Detailní popis produktu
33579 3M Nástroj s řezacím kotoučem pro opravu karoserie, 75 mm
- Lehký a výkonný nástroj je určen pro použití v autodílnách.
- Motor o výkonu 0,7 HP poskytuje výkon pro řezání kovů včetně vysokopevnostní oceli.
- Lehký nástroj, hmotnost méně než 1 kg.
- Kompozitní pouzdro je odolné a lehké, což zajišťuje pohodlí a snadnou manipulaci.
3M Nástroj s řezacím kotoučem pro opravu karoserie je určen k rychlému a hladkému řezání hliníku, vysokopevnostní oceli a dalších tvrdých podkladů při opravách karoserií. Je vybaven motorem o výkonu 0,7 koňských sil (HP) v odolném kompozitním pouzdře, díky němuž je nástroj velmi lehký (méně než 1 kg) a ovladatelný. Je navržen tak, aby optimalizoval výkon řezacích kotoučů 3M Cubitron II.
3M Cubitron II nástroj s řezacím kotoučem dokáže rychle a hladce řezat trubky, potrubí, výztuže nebo plechy. Je navržen pro optimalizaci výkonu 3M Cubitron II řezacích kotoučů v aplikacích oprav po kolizích a je velmi lehký, ale přesto poskytuje výkon pro tvrdé automobilové podklady. Motor o výkonu 0,7 HP je dostatečně silný na řezání kovů včetně hliníku, oceli a dokonce i vysokopevnostní oceli. Díky malým rozměrům se s nástrojem velmi snadno manipuluje a díky odolnému kompozitnímu krytu je velmi lehký (méně než 1 kg) takže obsluha nemusí při řezání vynakládat tolik námahy. Tento nástroj s řezacím kotoučem pro automobily je určen k použití kvalifikovanými a vyškolenými odborníky v souladu s pokyny v návodu k použití. Je optimalizován pro řezací kotouče 3M Cubitron II s přesně tvarovanými zrny, jejichž konstrukce umožňuje řezat rychleji než konkurenční keramické produkty a výrazně tak zvýšit produktivitu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Broušení, leštění a řezání |
|---|---|
| EAN: | 00051131335790 |
| Aplikace: | Broušení, Opracování kovů, Řezání |
| Barva výrobku: | Černá |
| Maximální Rychlost: | 20000 rpm |
| Typ výrobku: | Nástroj úhlové brusky |
| Zdroj napájení: | Pneumatické |
| Celková délka: | 20 cm |
| Celková výška: | 8 cm |
| Celkový průměr: | 75 mm |
| Dílčí aplikace: | Řezání |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
