O nás

Jsme neustále se rozvíjející obchodní společnost založená 19. 9. 1990.

Obchodní název ARANGO používáme již od počátku podnikání. Na začátku se firma věnovala především obchodní činnosti v oblasti sezónních dekorací (vánoční, velikonoční, atrapy potravin atd). Později jsme přidali do sortimentu vybavení obchodů s textilem (figuríny, krejčovské bysty, štendry).

V roce 1993 jsme se zaměřili na materiály pro reklamní činnost. Našimi zákazníky byly především reklamní agentury a televizní produkce. Získali jsme tak skvělou zkušenost se sprejovými lepidly 3M pro reklamní tvorbu. Následně jsme oslovili společnost 3M Česko spol. s r. o. a stali se autorizovanými distributory. Postupně jsme rozšiřovali náš sortiment o lepicí pásky, suché zipy, ochranné pomůcky a brusivo.

V reklamní oblasti jsme narazili na velmi kvalitní škrabky a nože Martor Solingen. Produkty z tohoto slavného města nás velmi zaujaly a postupně jsme se domluvili na autorizované distribuci pro Českou a Slovenskou republiku. Dnes se nejvíce zaměřujeme na bezpečnostní nože a čepele pro průmysl.

Od roku 2008 jsme rovněž autorizovaným distributorem ochranných brýlí Pyramex.

Před několika lety jsme se rozhodli poskytnout zákazníkům ucelenou nabídku formou e-shopu. Zaměřujeme se pouze na špičkové produkty ověřených značek. Stali jsme se největším e-shopem specializujícím se na produkty 3M. Náš e-shop jsme pojmenovali 3MARKET.cz - tři špičkové značky na jediném místě: 3M, MARTOR, PYRAMEX.

Naší předností je odbornost, flexibilita, velké skladové zásoby a rychlost vyřízení objednávek. Náš obchodní tým se neustále rozšiřuje a vzdělává.

Naším zákazníkům rovněž nabízíme výrobu výseků z lepicích pásek a suchých zipů. Rovněž také formátování pásek na požadované šíře a náviny.

Naším cílem je nadále rozšiřovat nabídku pouze o špičkové produkty a poskytovat zákazníkům maximální péči a podporu.

Pracujeme v takřka rodinné atmosféře a práce nás prostě baví...

podpis

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení