O nás

Jsme neustále se rozvíjející obchodní společnost založená 19. 9. 1990.

Obchodní název ARANGO používáme již od počátku podnikání. Na začátku se firma věnovala především obchodní činnosti v oblasti sezónních dekorací (vánoční, velikonoční, atrapy potravin atd). Později jsme přidali do sortimentu vybavení obchodů s textilem (figuríny, krejčovské bysty, štendry).

V roce 1993 jsme se zaměřili na materiály pro reklamní činnost. Našimi zákazníky byly především reklamní agentury a televizní produkce. Získali jsme tak skvělou zkušenost se sprejovými lepidly 3M pro reklamní tvorbu. Následně jsme oslovili společnost 3M Česko spol. s r. o. a stali se autorizovanými distributory. Postupně jsme rozšiřovali náš sortiment o lepicí pásky, suché zipy, ochranné pomůcky a brusivo.

V reklamní oblasti jsme narazili na velmi kvalitní škrabky a nože Martor Solingen. Produkty z tohoto slavného města nás velmi zaujaly a postupně jsme se domluvili na autorizované distribuci pro Českou a Slovenskou republiku. Dnes se nejvíce zaměřujeme na bezpečnostní nože a čepele pro průmysl.

Od roku 2008 jsme rovněž autorizovaným distributorem ochranných brýlí Pyramex.

Před několika lety jsme se rozhodli poskytnout zákazníkům ucelenou nabídku formou e-shopu. Zaměřujeme se pouze na špičkové produkty ověřených značek. Stali jsme se největším e-shopem specializujícím se na produkty 3M. Náš e-shop jsme pojmenovali 3MARKET.cz - tři špičkové značky na jediném místě: 3M, MARTOR, PYRAMEX.

Naší předností je odbornost, flexibilita, velké skladové zásoby a rychlost vyřízení objednávek. Náš obchodní tým se neustále rozšiřuje a vzdělává.

Naším zákazníkům rovněž nabízíme výrobu výseků z lepicích pásek a suchých zipů. Rovněž také formátování pásek na požadované šíře a náviny.

Naším cílem je nadále rozšiřovat nabídku pouze o špičkové produkty a poskytovat zákazníkům maximální péči a podporu.

Pracujeme v takřka rodinné atmosféře a práce nás prostě baví...

podpis