33807 3M Elektrická pneumatická excentrická bruska (CSS), 75 mm, orbita 2.5 mm, 230 V, typ zástrčky E/F, kompatibilní s vysavači
Kód: 7100375868Detailní popis produktu
33807 3M Elektrická pneumatická excentrická bruska (CSS), 75 mm, orbita 2.5 mm, 230 V, typ zástrčky E/F, kompatibilní s vysavači
- Variabilní nastavení otáček umožňuje zvolit rychlost odpovídající vašemu úkolu
- Podložka a kryt s více otvory umožňují efektivní odsávání prachu
- Pomáhá zlepšit výkon brusiv 3M.
- Součást 3M Systému pro čisté broušení, kompletního řešení s vysavači prachu, bruskami, brusivy a osobními ochrannými prostředky.
- Bezkartáčový motor vyžaduje méně údržby, není třeba měnit kartáče.
3M Elektrická pneumatická excentrická bruska pomáhá zajišťovat velmi kvalitní přípravu a finální úpravu povrchu a zároveň pomáhal zlepšovat výkon brusiv 3M™. Elektrické napájení vám pomůže zvýšit mobilitu, a to bez nutnosti použití stlačeného vzduchu. Náhradní podložka s více otvory a kryt zajišťují účinné odsávání prachu a bezkartáčový motor vyžaduje méně údržby, protože není třeba měnit kartáče.
Když denně připravujete povrchy vozidel, potřebujete brusku, která vám pomůže dosáhnout dokonalého povrchu bez zbytečné námahy. 3M™ Elektrická pneumatická excentrická bruska je účinný DA brusný nástroj s hladkým chodem. 3M™ Elektrická pneumatická excentrická bruska je navržena tak, aby pomáhala zlepšovat výkon brusiv 3M a poskytovala kvalitní profesionální výsledky při přípravě a dokončování povrchu. Bruska je vybavena plynulou regulací otáček a bezkartáčovým motorem, který vyžaduje méně údržby, protože není třeba měnit kartáče. Při použití s vysavačem 3M™ (každá bruska má připojení hadice centrálního odsávacího systému) ušetříte čas a zvýšíte efektivitu díky snížení prašnosti ve vzduchu při broušení, což může znamenat méně úprav a méně času věnovaného úklidu. Podložka a kryt s více otvory zajišťují silné odsávání prachu a pomáhají vám udržovat čistší pracoviště. Elektrická bruska nepotřebuje stlačený vzduch a snadno se přemisťuje. Mezi další funkce, které usnadňují práci technikům, patří tlačítkové ovládání a adaptér pro rychlé připojení hadice. 3M™ Elektrická pneumatická excentrická bruska je součástí systému pro čisté broušení 3M™, úplného brusného řešení pro efektivní přípravu a finální úpravu povrchu. Systém zahrnuje naše vysavače, pneumatické nebo elektrické excentrické brusky, mobilní pracoviště, široký výběr kvalitních brusných prvků a osobní ochranné prostředky. Systém pro čisté broušení 3M™ přináší kompletní řešení, které vám pomůže vytvořit čistší pracovní prostor a zvýšit efektivitu pracovních cyklů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nejlepší nástroje pro broušení, řezání, leštění |
|---|---|
| EAN: | 00068060064974 |
| Aplikace: | Broušení, Odstraňování defektů laku, Plnič broušení, Příprava povrchu, Odstranění nátěru, Strojové broušení, Konečná povrchová úprava a leštění nátěru, Konečná povrchová úprava nátěru, Odsávání prachu, Orbitální broušení, Příprava povrchů na lakování, Hrubé broušení, Oprava SMART |
| Maximální Rychlost: | 10000 rpm |
| Obory: | Automobilismus, Trh s náhradními díly pro automobily |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ výrobku: | Pneumatická orbitální bruska |
| Mokré nebo suché: | Suché |
| Napětí: | 230 V |
| Podpora odsávání: | Ano |
| Proměnná rychlost: | Ano |
| Typ brusného příslušenství: | Háčky a smyčky |
| Typ odsávání: | Centrální odsávání |
| Typ rukojeti: | Dlaňová |
| Typ zástrčky: | E/F |
| Velikost závitu: | 5/16 inch |
| Výkon motoru (W): | 0.47 (350) |
| Zdroj napájení: | Elektrické |
| Pro maximální průměr podložky: | 75 mm |
| Průměr nástroje: | 150 mm |
| Průměr okruhu: | 2.5 mm |
| Úroveň vibrací: | 1.77 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
