3762/2 tavné lepidlo 3M na vlnitou lepenku, dřevotřísku a dřevo, 10 kg (22 liber)

Kód: 3M.16.0104
Značka: 3M
6 924,01 Kč / ks 5 722,32 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

3762/2 tavné lepidlo 3M na vlnitou lepenku, dřevotřísku a dřevo, 10 kg (22 liber)

Detailní informace

Detailní popis produktu

3762/2 tavné lepidlo 3M na vlnitou lepenku, dřevotřísku a dřevo, 10 kg (22 liber)
 
Rychlé vytvrzení, uplatní se v oblastech balení (vlnitá lepenka), přebalování, skladování. Nízké náklady, všestranné využité. Může lepit dřevotřísku, dřevo.
 
3M™ Tavné lepidlo 3762 je úsporné rychle vytvrzující tavné pryskyřičné lepidlo se 100 % sušiny. Je určeno pro univerzální aplikace, včetně ručního uzavírání lepenkových krabic a obecného balení. Při zahřátí na konkrétní teplotu tání toto lepidlo získá agresivní přilnavost; manipulační pevnosti dosáhne v průběhu několika sekund, čímž přispívá k vysokému tempu výroby.
 
Balení: 10 kg
 
  • Agresivní horké lepidlo rychle dosáhne manipulační pevnosti při balení nebo podobných aplikacích
  • Střední doba zpracovatelnosti umožňuje pečlivé umístění a vyrovnání
  • Bezpečně spojuje obtížně lepitelné podklady, jako jsou lehce voskované povrchy
  • Rozprostírá zatížení po celé délce spoje
  • Vysoká absorpce dynamického zatížení snižuje vibrace a rázové napětí

 

Zachování plynulé výroby Složení 3M™ tavného lepidla 3762 bylo vytvořeno tak, aby rychle přilnulo a utěsnilo a vyhovělo tak potřebám velkoobjemové výroby při balení, zpracování dřeva a montáži. Tato vlastnost zvyšuje rychlost uzavírání krabic a zajišťuje přilnavost na dřevě, kartonu, vlnité lepence i jiných vláknitých podkladech. Vyznačuje se velkou pevností ve smyku a malou pevností při odtrhování, což znamená, že vaše balíky zůstanou zavřené a součásti zůstanou přilepené za většiny podmínek. Úsporné a bezpečné 30sekundová doba zpracovatelnosti společně s 1/8" housenkou jsou dostatečné pro umístění a vyrovnání a podporují vysoké tempo při balení, zpracování dřeva a aplikacích souvisejících s vláknitými materiály. Vyrábíme tento výrobek z termoplastické pryskyřice se 100 % sušiny a je určen pro použití s našimi 3M™ aplikátory na tavná lepidla. Jako sloučenina s nízkým obsahem těkavých organických látek (VOC) toto lepidlo minimálně zapáchá, když je zahřáté, čímž přispívá k lepšímu pracovnímu prostředí. Doporučené aplikace Obecné balení Recyklace Obalové dřevotřísky Prodejní místa Obklady Poutače Zpracování dřeva Exponáty na výstavách Pěnové vložky Řemesla Spojování voskovaných povrchů Výhody tavných lepidel Aplikátory na tavná lepidla, kterým se obvykle říká „lepicí pistole“, jsou nástroje používané k aplikaci zkapalněných termoplastických lepidel a jsou k dispozici ve verzích pro nízké a vysoké teploty. Aplikátory pro nízké teploty pracují při teplotě přibližně 121 ºC a jsou vhodné při lepení materiálů citlivých na teplo, jako je elektronika, plasty a tkaniny. Aplikátory pro vysoké teploty pracují při teplotě minimálně přibližně 193 ºC. Aplikátor vytváří proud lepidla, když se tyčinka ztuhlého lepidla vloží do vyhřívací komory, kde ji roztaví topný článek o pevné teplotě. Roztavené lepidlo je pak vytlačováno skrz trysku buďto pneumatickým tlakem, mechanickou spouští nebo tlakem působícím přímo na tyčinku. Tryska se může vyměnit, aby dávkovala lepidlo způsobem, který vyhoví různým požadavkům, od tenkého, širokého proužku pro uzavírání krabic po úzkou, silnější housenku pro spojování dřeva, kompozitů nebo kovů. Trysky jsou obvykle kovové a při aplikaci se extrémně zahřívají a mohou snadno popálit pokožku. Po vytlačení z aplikátoru lepidlo obvykle rychle ztvrdne, ve většině případů v průběhu několika sekund. Aplikátory na tavná lepidla se hojně používají v průmyslu, řemeslech, domácnostech a při práci se širokou škálou materiálů, od papíru a krajky po dřevo a některé kovy.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 10 kg
Aplikace: Lepení papíru a vlnité lepenky
Oblast použití: Automotive, Balení, Doprava, Elektronika, Nábytek, Reklama, Spotřební zboží, Stavebnictví, Všeobecný průmysl, Zpracování dřeva
Barva: Světle jantarová
Chemická odolnost: Velmi dobrá
Odolnost proti UV: Velmi dobrá
Odolnost proti vlhkosti: Dobrá
Teplotní odolnost: + 55°C
Forma: EVA
Manipulační pevnost: 35 s
Pevnost ve smyku: 545 psi
Teplota tavení: 220°C
Typ spoje: Trvalý
Úplný čas vytvrzení: 24 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: