51814 3M Silver řezný kotouč T41, plochý, 150 x 1,6 mm, otvor 22 mm

Kód: 7100139235
Značka: 3M
72,95 Kč / ks 60,29 Kč bez DPH
Skladem (50 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

51814 3M Silver řezný kotouč T41, plochý, 150 x 1,6 mm, otvor 22 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silver kotouče lépe chladí a zajišťují rychlé a hladké řezání všech druhů železných kovů, nerezavějící oceli a legovaných ocelí
 

Řezné kotouče 3M Silver T41 nabízejí nepřekonatelný poměr ceny a výkonu. Obsahují přesně tvarované brusné zrno v podobě miniaturních trojúhelníků, které jsou navženy tak, aby se při opotřebování lámaly. Tím vznikají neustále nové superostré body a hrany, které se zaboří do kovu jako nůž, místo aby ho jen odíraly nebo kypřily. Nabízejí tak mnohem delší životnost než běžná keramická brusiva. Kotouče umožňují rychlé řezání kovových potrubí, trubek a plechů.

Brusivo 3M s technologií přesně tvarovaného zrna

Cubitron

 

Kotouče 3M™ Silver jsou druhou řadou brusiva 3M (po produktech Cubitron™ II) obsahující přesně tvarované brusné zrno. Toto zrno je vyráběno 3M technologií mikroreplikace tak, aby vytvářelo ostré hrany, které „krájí“ kov – brousí rychleji, s minimálním zahříváním a vydrží déle než konvenční brusné zrno. Pokud vyžadujete perfektní řešení pro náročnou práci, používejte brusivo Cubitron™ II. Pro každodenní dobrý výkon použijte kotouče 3M™ Silver.

Řezání

 

Řezací kotouče 3M™ Silver Vám urychlí práci při dělení kovu v různých podobách, ať už jde o trubky, konstrukce, či kovové pláty. S touto rychlostí jde ruku v ruce i dlouhá životnost, kterou můžete očekávat od prémiových brusiv 3M, avšak za příznivější cenu. Naše nové řezací kotouče si poradí se všemy druhy železných kovů včetně nerez oceli.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Broušení, leštění a řezání
Hmotnost: 0.061 kg
Zrnitost: P60
Aplikace: Rychlé řezání kovových potrubí, trubek a plechů
Rozměr kotouče: 150 mm
Oblast použití: Opracování kovů, Údržba, Všeobecný průmysl
Tloušťka: 1,6 mm
Barva: Černá
Aplikační povrch: Uhlíková ocel, Nerezová ocel, Slitiny, Železo
Brusný materiál: Precizně tvarované zrno
Maximální otáčky: 10200

VIDEO

VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: