766i Vinylová páska 3M žluto-černá pro bezpečnostní značení, návin 33m
Kód: 3M.35.1593Související produkty
šířka: 25mm
Skladem
(1 ks)
| 3M.35.1593
Můžeme doručit do:
8.4.2026
167,78 Kč
/ ks
138,66 Kč
bez DPH
šířka: 50mm
Skladem
(37 ks)
| 7100015263
Můžeme doručit do:
8.4.2026
210,35 Kč
/ ks
173,84 Kč
bez DPH
šířka: 100mm
Skladem
(2 ks)
| 3M.35.1573
Můžeme doručit do:
8.4.2026
504,61 Kč
/ ks
417,03 Kč
bez DPH
šířka: 150mm
Skladem
(6 ks)
| 3M.35.1574
Můžeme doručit do:
8.4.2026
729,11 Kč
/ ks
602,57 Kč
bez DPH
šířka: 200mm
3 týdny
| 3M.35.1575
Můžeme doručit do:
27.4.2026
953,64 Kč
/ ks
788,13 Kč
bez DPH
šířka: 250mm
3 týdny
| 3M.35.1576
Můžeme doručit do:
27.4.2026
1 178,15 Kč
/ ks
973,68 Kč
bez DPH
šířka: 300mm
3 týdny
| 3M.35.1577
Můžeme doručit do:
27.4.2026
1 402,70 Kč
/ ks
1 159,26 Kč
bez DPH
šířka: 350mm
3 týdny
| 3M.35.1578
Můžeme doručit do:
27.4.2026
1 627,23 Kč
/ ks
1 344,82 Kč
bez DPH
šířka: 400mm
3 týdny
| 3M.35.1579
Můžeme doručit do:
27.4.2026
1 851,76 Kč
/ ks
1 530,38 Kč
bez DPH
šířka: 450mm
3 týdny
| 3M.35.1580
Můžeme doručit do:
27.4.2026
2 076,29 Kč
/ ks
1 715,94 Kč
bez DPH
šířka: 500mm
3 týdny
| 3M.35.1581
Můžeme doručit do:
27.4.2026
2 300,82 Kč
/ ks
1 901,50 Kč
bez DPH
šířka: 1000mm
3 týdny
| 3M.35.1582
Můžeme doručit do:
27.4.2026
4 546,14 Kč
/ ks
3 757,14 Kč
bez DPH
šířka: 1245mm
1-2 týdny
| 7000096408
Můžeme doručit do:
16.4.2026
5 218,29 Kč
/ ks
4 312,64 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
766i Vinylová páska 3M žluto-černá pro bezpečnostní značení, návin 33m
Tloušťka: 0,125 mm
Šíře: 50 mm, 1245 mm
Návin: 33 m
Všeobecné charakteristiky
Má nosnou vrstvu s kaučukovým lepidlem pro vysokou počáteční adhezi. Potištěná černými pruhy na žluté pásce.
Přednosti a výhody
Používá se specificky k výstražnému značení obzvláště pohybujících se částí na zařízeních či snížených podhledů nebo hran sloupů.
Brand: 3M™
Barva výrobku: Žlutá/černá
Celková délka (metricky): 33.0 m
Celková tloušťka pásky bez vložky (metrická): 0.125 mm
Celková šířka (metrická): 50.0 mm, 1245.0 mm
Kategorie výrobku: Speciální pásky
Maximální provozní teplota (Celsius): 29.0 Stupeň Celsia
Pevnost v tahu (metrická): 228.0 N/100mm
Podkladový Materiál: Polyvinylchlorid
Podkladový materiál (nosič): Vinyl
Prodloužení při přetržení: 180
Rodina barev: Více barev
Tloušťka lepidla na zadní straně (metrická): 0.1 mm
Tloušťka podkladu (metrická): 0.1 mm
Typ lepidla: Pryžová pryskyřice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepicí pásky |
|---|---|
| Aplikace: | Nenáročné značení, Značení schodů |
| Oblast použití: | Automotive, Údržba, Všeobecný průmysl |
| Tloušťka: | 0.125 mm |
| Barva: | Žluto/černá |
| Lepidlo: | Syntetický kaučuk |
| Odolnost proti UV: | Dobrá |
| Odolnost proti vlhkosti: | Velmi dobrá |
| Teplotní odolnost: | -20°C až +60°C |
| Materiál: | Vinyl |
| Pevnost v tahu: | 228.0 N/100mm |
| Prodloužení při přetržení v %: | 180 |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
