3M Aura 9320+ Respirátor FFP2, filtrační polomaska bez ventilku

Kód: 7100241313
Značka: 3M
38,74 Kč / ks 32,02 Kč bez DPH
Skladem (565 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

3M Aura 9320+ Respirátor FFP2, filtrační polomaska bez ventilku

Detailní informace

Detailní popis produktu

3M Aura 9320+ Respirátor FFP2, filtrační polomaska bez ventilku

 • Chrání před jemným prachem, kapalnými aerosoly na bázi vody a oleje, které se vyskytují v široké škále průmyslových aplikacích i v jiných pracovních situacích vyžadujících si ochranu FFP2
 • Technologie filtračního materiálu s nízkým dýchacím odporem: zajišťuje efektivní účinnost filtrování při sníženém odporu při dýchání; dýchání je tedy snadnější a pohodlnější
 • INOVACE! Poutko na bradě: Navrženo pro snadné nasazení a nastavení polohy, aby polomaska pohodlně seděla.
 • INOVACE! Embosovaný přední panel: Minimalizuje proudění teplého, vlhkého vydechovaného vzduchu v blízkosti brýlí, čímž zabraňuje jejich zamlžování.
 • Geniální konstrukce se 3 panely: Sedí všem tvarům a velikostem obličejů, přizpůsobí se lépe pohybům obličeje při řeči, a proto je mnohem pohodlnější při nošení.
 • Náhlavní pásky: Drží respirátor bezpečně na místě, přispívají k dobrému a pohodlnému nasazení, barevné kódování označuje úroveň ochrany - modrá: FFP2 podle EN 149:2001+A1:2009.
 • Individuální balení: Hygienické balení pomáhá chránit respirátor před znečištěním před použitím a umožňuje praktické skladování a výdej na pracovišti.
 • Kompatibilita: Ochranné brýle od 3M, ochrana sluchu od 3M.
 • Označení CE, 149:2001+A1:2009

Filtrační polomaska poskytuje komfort a styl bez ztráty účinnosti. Pomocí novátorské filtrační technologie, s velmi nízkým odporem při dýchání, můžete dýchat přes respirátor s menší námahou. Značení D u těchto filtračních polomasek značí splnění speciálních požadavků testu zanesení dolomitovým prachem pro filtrační polomasky (FFP), které mohou být použity i déle než jen jednu směnu.

Země původu: Německo

 

Víte, jak „nosit“ respirátor?

Když si respirátor špatně nasadíte, podstatně se zhorší jeho celková účinnost ochrany.
Už vás nebude řádně chránit, protože netěsnostmi kolem těsnicí linie bude do plic pronikat okolní vzduch.
 • Respirátor nasazujte v poloze, kdy nosní svorka je nahoře v jeho středu.
 • Před vlastním nasazením předformujte nosní svorku jemným prohnutím do tvaru obráceného písmene U. Přiložte respirátor k obličeji tak, aby byly zakryty brada a nos. Ujistěte se, že upínací pásky jsou oddělené a najednou je přetáhněte přes hlavu.
 • Spodní upínací pásek umístěte pod ušima, horní přes temeno hlavy. S použitím obou rukou vytvarujte nosní svorku podle nosu.
 • Proveďte kontrolu těsnosti: zakryjete oběma rukama povrch respirátoru a prudce se nadechněte. Proudí-li vzduch kolem nosu, vytvarujte znovu nosní svorku, proudí-li kolem těsnící linie, opravte nasazení.

návod k použití AURA

Sledujte značení
 
Certifikované filtrační polomasky (respirátory), tj. schválené nezávislou autorizovanou a v EU notifikovanou osobou jako osobní ochranná pomůcka, musí mít toto značení:
 • logo nebo obchodní název výrobce
 • značka CE s čtyřmístným číslem notifikované osoby
 • typ filtrační polomasky
 • filtrační třída
 • číslo normy ČSN EN 149

9320 značení

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Respirátory, masky a filtry 3M
Hmotnost: 0.014 kg
Nebezpečné látky: Aerosoly na bázi vody a oleje, Antimon, Atrazin, Baryum (sloučeniny), Bavlněný prach, Cement, Cín a sloučeniny cínu, Disulfiram, Dřevěný prach, Dřevní odpad a štěpiny, Fluorid (anorganický), Grafit, Hydroxid draselný, louh draselný, Hydroxid sodný, louh sodný, Chlorid amonný (dýmy), Chlornan sodný, Kamenný prach s obsahem křemene, Koroze, Korund, Kovové špony, Kristobalit, Křemen, Křemenné sklo, křemenina (pálená), Křemíkouhlík, Kyselina benzoová, Kyselina křemičitá, křemelina (nepálená), Mangan a sloučeniny, Mastek, Měď, Molybden a sloučeniny, Mosaz, Mramor, Nebezpečné částice, Ocel, Oxid hliníku, Oxid hořečnatý (kouř), Oxid zinečnatý (kouř), Piliny, Prach z vláken, Prach z železa, Prachové částice, PVC, Pylové částice, Sádra, Saze, Skleněná vlákna, Srst, Suřík, Tellur, Terpentýn (páry), Thiram, Uhličitan sodný, Umělá minerální vlákna, Vápno (pálené), Viry, Výtrusy z hub, Žíravá alkálie
Pracovní činnost: Důlní činnost, Frézování, Laboratoře, Lesnictví, Nemocnice, Odklízení, úklid, údržba, Ochrana proti alergenům, Ochrana při pandemii, Stavebnictví, Těžební průmysl, Výroba léčiv, Výzkumná pracoviště, Zpracování dřeva
Třída ochrany: FFP2
Číslo normy: EN 149:2001+A1:2009
Opakované použití: Pouze v nouzových situacích - pandemie - nutná pravidelná desinfekce
Respirátor s ventilkem: Ne - vydechovaný vzduch je filtrován

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: