9322+Gen3, Filtrační polomaska Aura Gen3, FFP2, s ventilkem, baleno v krabičce po 10 ks

Kód: 7100134313
Značka: 3M
80,62 Kč / ks 66,63 Kč bez DPH
Skladem (155 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

9322+Gen3, Filtrační polomaska Aura Gen3, FFP2, s ventilkem, baleno v krabičce po 10 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

9322+Gen3, Filtrační polomaska Aura Gen3, FFP2, s ventilkem, baleno v krabičce po 10 ks

"3M™ Aura™ Filtrační polomaska proti pevným částicím 9322+Gen3 je třetí generací naší nejprodávanější filtrační polomasky 3M Aura, která nabízí pohodlnou a spolehlivou ochranu dýchání FFP2 v kombinaci s původním 3panelovým plochým designem. Má praktické polohovací úchyty, opletené náhlavní pásky a reliéfní, vyřezávaný horní panel, který pomáhá omezovat zamlžování brýlí. Používá filtrační médium 3M Advanced Electret (AEM), vysoce účinný materiál, který byl zkonstruován pro snadné dýchání, a nový 3M™ Cool Flow™ Comfort Ventilek ke snížení hromadění tepla. "

Získejte pohodlnou a spolehlivou ochranu dýchání FFP2 v nebezpečných prostředích na pracovišti pomocí 3M™ Aura™ filtrační polomasky proti pevným částicím 9322+Gen3. Toto je třetí generace nejprodávanější filtrační polomasky k jednorázovému použití 3M Aura s originálním plochým designem se 3 panely. Naše jednorázová filtrační polomaska je vyrobena z filtračního média 3M Advanced Electret (AEM), vysoce účinného materiálu, který byl zkonstruován pro snadné a ničím neomezované dýchání. Je vybavena 3M™ Cool Flow™ Comfort Ventilkem, který se otevírá snáze a na delší dobu než původní ventilek 3M™ Cool Flow™, čímž snižuje hromadění tepla tím, že umožňuje únik většího množství teplého vydechovaného vzduchu. Inovativní úchyty na horních a dolních panelech usnadňují nošení, snímání nebo seřizování, a opletené, barevně označené náhlavní pásky pomáhají zvyšovat životnost a umožňují rychle identifikovat nabízenou úroveň ochrany: modrá pro FFP2 (NPF 12). Měkká nosní pěna je příjemná pro vaši pokožku a reliéfní, tvarovaný horní panel pomáhá omezovat zamlžování brýlí a funguje dobře s produkty 3M Ochrany zraku. Integrovaná nosní svorka pomáhá dosáhnout pohodlného přizpůsobení široké škále tvarů obličeje. K dispozici ve standardních baleních (20 kusů) nebo v malých baleních (5 kusů). Proces ověřování produktu 3M™ Safe Guard™ (ODKAZ NA URL) vám dává jistotu, že produkt, který nosíte, je originálním produktem vyráběným 3M. Úplnou certifikaci a specifikace produktů získáte kliknutím zde: Výběr certifikátů výrobků ochrany dýchacích orgánů (ODKAZ NA URL)

  • Originální 3panelový, plochý skládací design, vhodný pro širokou škálu tvarů a velikostí obličeje
  • Nový 3M™ Cool Flow™ Comfort Ventilek umožňuje únik většího množství teplého vydechovaného vzduchu, což pomáhá zvýšit vaše pohodlí
  • Filtrační médium 3M Advanced Electret vám pomáhá snáze dýchat
  • Inovativní úchyty na horním a dolním panelu usnadňují umístění a nastavení
  • Opletené náhlavní pásky jsou barevně označeny (modrá pro FFP2) pro rychlou a snadnou identifikaci
  • Díky plochému designu a jednotlivému balení se snadno skladuje
  • FFP2 (NPF 12) ochrana dýchání v nebezpečném pracovním prostředí
  • K dispozici ve standardních baleních (20 kusů) nebo v malých baleních (5 kusů)
  • Vyrobeno ve Velké Británii.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 3M Respirátory
Hmotnost: 0.034 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: