CG-RD 3M Scotch-Brite Clean & Strip Čistící Disk, XCRS, 115mmx22mm, modrý
Kód: 7000077972Detailní popis produktu
CG-RD 3M Scotch-Brite Clean & Strip Čistící Disk, XCRS, 115mmx22mm, modrý
- Opracování kovů
- Kovy, nátěry
- Čištění a odstraňování koroze a nátěrů
- 3M úhlová bruska Roloc
- Upínací systém Roloc zajišťuje snadnou výměnu kotouče při vícestupňových dokončovacích procesech
Čistící Kotouč CG-RD je vysoce flexibilní kotouč tvořící alternativu k drátěným kartáčům při odstraňování koroze, laku, tmelů či nátěrů. Má nejlepší účinnosti čištění ve své třídě a vytváří hladký a konzistentní povrch. Je určen pro použití s úhlovou bruskou.
Systém připevnění Roloc pro rychlou výměnu disků Scotch-Brite Roloc Clean and Strip Čistící Disk kombinuje minerál karbidu křemíku a netkaná nylonová vlákna spolu s pryskyřicí. Pryskyřice se rozpouští a rozpadá v průběhu času, tím napomáhá brusivu, aby zůstalo funkční a odolné teplu. Díky komfortnímu systému připevnění Roloc je výměna disků v případě vícekrokových procesů povrchových úprav rychlá a snadná. Disk se rychle připevní do držáku podložky (prodává se samostatně), která se následně upevní do brusných nářadí, jako jsou rotační brusky a úhlové brusky. Minerál karbidu křemíku U disků Scotch-Brite Roloc Clean and Strip používáme karbid křemíku, protože je to velmi ostrý syntetický minerál, který se obvykle používá pro nízkotlaké aplikace jako je příprava pro lakování. Protože se láme rychleji než oxid hlinitý, vytváří vynikající povrchovou úpravu. Zvlášť hrubý (XCS) minerál má silnou schopnost odstranit nežádoucí korozi a skvrny z různých podkladů. Agresivně odstraňuje barvy a rzi ze švů, dveřních otvorů, okapových lišt aut, rohových svarů a dalších těžko přístupných oblastí. Mnoho výhod brusiv s otevřenou sítí Díky netkané technologii jsou naše průmyslová brusiva Scotch-Brite unikátní. Kombinace vláken, pryskyřice a abrazivních minerálů vytváří silnou, otevřenou síť. Vlákna mají vlastnosti pružiny a kopírují tak kontury povrchu. Účinně odstraňují nežádoucí otřepy, nečistoty a kontaminující látky při zachování geometrie obrobku, což ve výsledku snižuje nutnost dodatečného opracování a zvyšuje produktivitu. Mezery v síti umožňují volný únik úlomků, které díky tomu neucpávají minerál. Vlákna v síti se neustále ulamují, a tím napomáhají odhalení další vrstvy čerstvého minerálu. Výsledkem je pak výjimečná konzistence, vysoký výkon broušení a extrémně dlouhá životnost. Od estetického finišování přes sjednocení povrchu po svařování až po odjehlování a další aplikace fungují brusiva Scotch-Brite rychle a podávají konzistentní výsledky, krok po kroku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bristle kotouče |
|---|---|
| EAN: | 04046719751051 |
| Zrnitost: | Hrubý |
| Aplikace: | Čištění |
| Brusný materiál: | Karbid křemíku |
| Typ uchycení: | Háčky a smyčky |
| Maximální Rychlost: | 4000 rpm |
| Obory: | Opracování kovů, Všeobecný průmysl, Kosmonautika, Údržba, Přeprava a těžké vybavení |
| Podkladový Materiál: | Všechny kovy |
| Konfigurace otvorů: | Holý |
| Celkový průměr: | 115 mm |
| Průměr Středového Otvoru: | 22.225 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
