DL 400/GT 6008 samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK automotive, černý, velmi vysoká hustota hříbků, cena za 1 běžný metr, exteriér a interiér
Kód: 7100106512Související produkty
šířka: 25mm
Skladem
(472,7 metr)
| 7100106512
EAN: 04001895864162
Můžeme doručit do:
22.5.2026
174,54 Kč
/ metr
144,25 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Automobilové aplikace |
| Tlouš'tka pásky: | 3,51 mm |
| Barva: | Černá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -30°C až +90°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,8 mm |
jak přidělat spz pomocí suchého zipu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





