DUAL LOCK High-tech připevňovací sada
Kód: 7000062467Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3M produkty |
|---|---|
| EAN: | 04046719620548 |
| Typ lepidla: | Čiré akrylové lepidlo |
| Barva výrobku: | Transparentní |
| Celková délka (metricky): | 10 cm |
| Celková šířka (metrická): | 19 mm |
| Podkladový materiál (nosič): | Polypropylén |
| Barva lepidla: | Transparentní |
| Tloušťka při zapojení (metrická): | 5.8 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



