G190526 Meguiar's Hybrid Ceramic Wax - špičkový hybridní keramický vosk v rozprašovači, 768 ml

Kód: G190526
Značka: Meguiar's
511,06 Kč / ks 422,36 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

G190526 Meguiar's Hybrid Ceramic Wax - špičkový hybridní keramický vosk v rozprašovači, 768 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

G190526 Meguiar's Hybrid Ceramic Wax - špičkový hybridní keramický vosk v rozprašovači, 768 ml
 
Značka Meguiar’s je od roku 2008 součástí společnosti 3M.
 
Chcete snadno použitelný automobilový vosk, který má špičkovou, sofistikovanou technologii, která poskytuje nejnovější ochranu?
Meguiar’s® Hybrid Ceramic Wax je odpovědí. Se zbrusu novou, pokročilou hybridní technologií SiO2 získáte keramickou ochranu, která se tak snadno používá,
že můžete lak voskovat až při oplachování auta! Po umytí a opláchnutí mýdla jednoduše nastříkejte na Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax a poté pokračujte druhým
opláchnutím silným proudem vody. Toto závěrečné oplachování napomáhá k rovnoměrnému rozložení a rozložení vosku.

Vysušte své vozidlo jako normálně pomocí kvalitního ručníku z mikrovlákna, jako je sušící ručník Meguiar’s® Microfiber Water Magnet™ Drying Towel.
Nedochází k tření ani leštění a není zde žádná doba vytvrzování. Zůstane vám keramická ochrana a odolnost, která přesahuje konvenční vosk a extrémní ochranu
proti vodním perličkám. Konvenční? Ne. Senzační? ANO! Je to snadné z keramiky.

SNADNÉ POUŽITÍ
 • Stačí nastříkat, opláchnout a vysušit. 
 • Žádné tření, vytvrzování, leštění nebo nepořádek
 • HYBRIDNÍ OCHRANA KERAMICKÉHO VOSU: Pokročilá hybridní technologie SiO2 poskytuje ochranu keramickým voskem
 • VÍCE NEŽ VOSK: Ochrana a odolnost nad rámec konvenčního vosku
 • WATER BEADING PROTECTION: Ochrana keramického vosku s extrémním působením vodních perliček

Postup aplikace v případě, že je Váš vůz již ochráněn Hybrid Ceramic Waxem nebo jakýmkoli jiným voskem, sealantem či coatingem:

 • Dobře protřepejte.
 • Pracujte ve stínu a na karoserii, která je chladná na dotek.
 • Vůz umyjte. Doporučujeme použití kvalitního, pH neutrálního šamponu, šetrné mycí rukavice a metody dvou kbelíků nebo kbelíku s Grit Guardem.
 • Po opláchnutí šamponu z karoserie nastříkejte na mokrý vůz Meguiar's Hybrid Ceramic Wax velmi malé množství!
 • Na každý díl karoserie stříkněte max. 2x! Na velké díly (střechy kombi apod.) max. 3-4 stříknutí!
 • Vůz znovu opláchněte silným proudem vody. Vosk nenechte na povrchu zaschnout.
 • Usušte vůz pomocí sušicího ručníku nebo jelenice.  

Postup aplikace, pokud na Vašem autě není žádná hydrofobní ochrana:

 • Chcete-li z našeho keramického vosku dostat maximální ochranu a hydrofobní efekt hned od prvního momentu, můžete vyzkoušet následující, alternativní postup:
 • Dobře protřepejte.
 • Pracujte ve stínu a na karoserii, která je chladná na dotek.
 • Vůz umyjte. Doporučujeme použití kvalitního, pH neutrálního šamponu, šetrné mycí rukavice a metody dvou kbelíků nebo kbelíku s Grit Guardem.
 • Po opláchnutí šamponu z karoserie nastříkejte na mokrý vůz malé množství (!) Meguiar's Hybrid Ceramic Wax.
 • Při zcela první aplikaci keramického vosku vůz následně neoplachujte, ale rovnou jej usušte pomocí sušicího ručníku nebo jelenice.
 • Od dalšího mytí používejte běžný postup aplikace (viz výše), kterým budete keramickou vrstvu doplňovat a posilovat.
 • Tipy pro použití Meguiar's Hybrid Ceramic Waxu:
 • Vhodný na: lak, plasty, světla, gumové lišty, kovové části, skla a všechny ostatní exteriérové povrchy
 • Na sklech nemusí být hydrofobní efekt tak intenzivní jako na laku. Pokud si chcete dopřát efekt "tekutých stěračů", doporučujeme aplikovat G8504 Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealant.
 • Keramický vosk lze kombinovat s vaším oblíbeným voskem, coatingem nebo keramickou ochranou laku.

Neexistuje žádné minimální rozmezí mezi aplikacemi keramického vosku - používejte jej tak často, jak chcete. Čím častěji tak učiníte, tím odolnější ochrana bude. Jednou za dva měsíce nebo při každém mytí? Je to zcela na vás.

Přestože jisté množství vody je pro aplikaci Hybrid Ceramic Waxu potřeba, pokud je karoserie po opláchnutí zbytků šamponu pokrytá přílišným množstvím vody (např. souvislé louže vody), nedostane se hybridní keramický vosk do kontaktu s povrchem, na kterém by se přichytil, ale většinu vosku spláchnete spolu s vodou pryč. V takovém případě doporučujeme odstranit z povrchu laku přebytečnou vodu (např. stlačeným vzduchem), abyste mohli nastříkat většinu produktu přímo na lak, nikoli do souvislé vrstvy vody. Pokud byl vůz navoskován a jeho povrch stále odpuzuje vodu, bude aplikace hybridního keramického vosku výrazně snazší a účinnější. Doporučujeme proto aplikovat hybridní keramický vosk na navoskované, nebo dobře opláchnuté auto.

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud keramický vosk z karoserie opláchnete silným proudem vody. Použití tlakové pistole je pro aplikaci keramického vosku ideální!

Pokud vosk na povrchu zaschne a vytvoří šmouhy, jednoduše vezměte čistou mikrovláknovou utěrku, lehce navlhčete detailerem a otřete. Následně použijte druhou, čistou utěrku pro otření do sucha.

Použití příliš velkého množství produktu může zhoršit výsledný efekt. Produktu aplikujte na karoserii jen malé množství - 1 láhev při správném použití vystačí nejméně na 8-10 průměrně velkých osobních vozů (údaj založený na zkušenostech zákazníků).

Pokud nejste s výkonností Hybrid Ceramic Waxu spokojeni, znamená to, že jste jej aplikovali příliš mnoho. Při příští aplikaci snižte aplikované množství!

Tipy pro ochranu laku:

 • Karoserie by měla být chladná na dotek a ve stínu.
 • Povrch laku by měl být čistý a suchý. Pokud je třeba, dekontaminujte povrch laku pomocí Meguiar's claye - docílíte tím povrchu laku hladkého jako sklo, na kterém bude déle držet ochranná vrstva.
 • Je-li to třeba, odstraňte defekty laku (škrábance, skvrny, oxidaci apod.) a dosáhněte maximálního lesku pomocí některé z našich účinných a šetrných leštěnek Meguiar's.
 • Používejte jen velmi malé množství. Větší množství nezvýší ochranu!
 • Trvanlivost ochranné vrstvy a efekt odpuzování či korálkování vody (tzv. hydrofobní efekt) můžete výrazně prodloužit pravidelným používáním šamponů Meguiar's. Mezi pravidelným mytím vám tu nejlepší údržbu zajistí používání detailerů Meguiar's.
 • Nepoužívejte pro mytí vozu agresivní a detergentní přípravky, odmašťovače (typicky přpravky na nádobí apod.) ani aktivní čističe a pěny - tyto přípravky nejsou šetrné k ochranné vrstvě a významně ji oslabují. Výsledkem bude vysušený, odhalený lak, který začne velmi rychle povrchově degradovat a je snadné jej mechanicky i chemicky poškodit, dokud lak opět neochráníte novou vrstvou vosku nebo jiné vhodné ochrany.

VAROVÁNÍ

Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle místních/regionálních/státních/mezinárodních předpisů.Obsahuje reakční směs : 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H) -on [číslo ES 247-500-7]. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty pro opravu vozidel a laku
Hmotnost: 0.716 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: