MT14H418A-108 GN, 3M ComTac VIII, Zelená, 10-pin

Kód: 7100322251
Novinka
Značka: 3M
23 720,78 Kč / ks 19 603,95 Kč bez DPH
2-3 měsíce
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

MT14H418A-108 GN, 3M ComTac VIII, Zelená, Náhlavní páska, 10-pin

Detailní informace

Detailní popis produktu

MT14H418A-108 GN, 3M ComTac VIII, Zelená, Náhlavní páska, 10-pin

Platforma taktických náhlavních souprav nové generace

Náhlavní souprava 3M™ PELTOR™ ComTac™ VIII přináší novou generaci taktické komunikační a sluchové náhlavní soupravy s aktualizovaným vzhledem, vylepšenou integrací systémů a sluchovým situačním povědomím, které pomáhají operátorům získat taktickou výhodu během operací. Náušníky, náhlavní pásek a uchycení mikrofonu byly zcela přepracovány, aby pomohly podpořit útlum, pohodlí a celkově usnadnily používání pro operátora.


Poslech prostředí pro sluchové situační povědomí

Funkce poslechu z okolí, známá také jako "talk-through", je prostředkem umožňujícím, aby bezpečné zvuky elektronicky obcházely individuální ochranu sluchu a zároveň pomáhaly chránit před škodlivými zvuky. Mikrofon přijímá zvuky vně náhlavní soupravy a přenáší je do reproduktoru uvnitř náhlavní soupravy. Digitální zvukový obvod závislý na úrovni snímá hladiny hluku nad požadovaným prahem a komprimuje je na bezpečnou úroveň decibelů nebo zesiluje slabé zvuky na slyšitelnou úroveň. Souprava ComTac™ VIII je vybavena našimi nejnovějšími mikrofony pro snímání prostředí, které jsou umístěny v širším a hlubším parabolickém provedení.

Zvukové profily mise (MAP)Zvukové profily mise (MAP)ComTac™ VIII nabízí způsob, jak upravit nastavení zvuku náhlavní soupravy pro vaši misi. Tradičně má náhlavní souprava nastavenou frekvenční odezvu a operátor může pouze zvýšit nebo snížit hlasitost. Funkce MAP poskytuje pokročilé režimy poslechu v okolním prostředí, které umožňují přístup k různým nastavením zesílení, ale s tvarováním frekvence, aby se zlepšil sluchový výkon v pěti podmínkách. Profily MAP byly navrženy s ohledem na různé bojové a podpůrné operace.

Režim ochrany sluchu a ušní zátkyV kritických situacích může být hladina hluku tak vysoká, že způsobí okamžité a trvalé poškození sluchu, pokud není použita vhodná ochrana. ComTac™ VIII pomáhá zajistit ochranu sluchu a lze jej nosit i v kombinaci se špunty do uší, které v případě potřeby pomohou zajistit dodatečnou ochranu. V režimu špuntů do uší je možné zachovat určitý stupeň sluchového povědomí o situaci, protože hlasitost náhlavní soupravy je zvýšena, aby pomohla kompenzovat dodatečný útlum poskytovaný špunty do uší.

Kritická komunikace


Komunikace hrají v moderních vojenských operacích zásadní roli. Schopnost komunikovat je klíčová pro účinnou reakci, koordinaci a reakci. ComTac™ VIII je vybaven zvukovou kulisou, která pomáhá podporovat srozumitelnost řeči v hluku. Funkce Soundscape umožňuje automatické změny nastavení produktu v závislosti na prostředí uživatele.
Funkce externí komunikace a poslechu prostředí jsou nezávislé na zabezpečení Rx/Tx proti selhání; v případě selhání elektroniky nebo vybití baterie bude externí komunikace zařízení fungovat i nadále. 

Doplňkové parametry

Kategorie: 3M produkty
Hmotnost: 0.83 kg
Barva výrobku: Zelená
Míra tlumení: 29 dB
Typ baterie: AAA
Typ připojení: Kabelové
Typ zvuku: Environmentální poslech
Způsob zavěšení: Náhlavní páska
Životnost baterie: Až 50 hodin
Typ kabelového konektoru: 10-pin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: