Perf line knifeless páska 6,4 mm x 50 m, řezání vrstvených perforovaných okenních fólií
Kód: 7100104835Detailní popis produktu
Perf line knifeless páska 6,4 mm x 50 m, řezání vrstvených perforovaných okenních fólií
Knifeless páska je technologie určená pro řezání grafických fólií nebo jiných materiálů bez nože, čímž se eliminuje riziko nechtěných zářezů a natržení kvůli ostří na povrchu vozidla nebo podkladu. Knifeless páska se skládá z nosné pásky pro aplikaci a viditelné, velmi pevné výplně (linie) pro odříznutí fólie. Nosná páska a výplň jsou flexibilní a hladce kopírují obrysy a hrany povrchu, na něž se fólie aplikuje. Grafická fólie se umístí přes pásku a odříznutí se provede zatažením za výplň směrem nahoru přes fólii. Čistého řezu se dosáhne po celé délce aplikované pásky. Nosná páska se čistě sloupne a nezůstanou po ní žádné zbytky lepidla.
-
Barva: Zelená poloprůhledná.
-
Používá se k řezání vrstvených perforovaných okenních fólií k provedení přesného jednolitého obrysového řezu podél pryžového profilu před nalepením pásky na uzavírání hran.
-
Může se používat k přemosťování úzkých mezer a ořezávání fólií

Fyzikální vlastnosti pro aplikaci:
Druh lepidla: akrylové
Aplikační teplota: Min. +16 °C (vzduch i podklad)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro opravu vozidel a laku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.088 kg |
| EAN: | 50076308882308 |
| Aplikace: | Řezání vrstvených perforovaných okenních fólií bez rizika poškození |
| Oblast použití: | Automotive, Design, Reklama |
| Barva: | Zelená |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Speciální vlastnost: | Používá se k řezání vrstvených perforovaných okenních fólií k provedení přesného jednolitého obrysového řezu podél pryžového pro, Může se používat k přemosťování úzkých mezer a ořezávání fólií |
3M - Cookie's Tips - Knifeless Tape - Wrapping Vehicles
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
