PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo určené speciálně pro připevňování fotografií

Kód: 7100297499
Značka: 3M
524,99 Kč / ks 433,88 Kč bez DPH
Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo určené speciálně pro připevňování fotografií

Detailní informace

Detailní popis produktu

PhotoMount 3M, 400 ml, lepidlo určené speciálně pro připevňování fotografií

Výkonné lepidlo určené speciálně pro připevňování fotografií.

Profesionální lepidlo s dobrou odolností k vysokým teplotám a UV záření, pH neutrální, nežloutne. Umožňuje okamžité přichycení materiálu a rychlé vytvoření pevného spoje. Široce používané ve fotografickém průmyslu a všude tam, kde jsou požadovány permanentní, bezpečné spoje.

Lepidlo: Čiré – nezanechává skvrny

Obsah: 400 ml

Obsah nádoby vystačí zhruba na 8-10 m2.

Ideální pro: fotografie; archivaci; ilustrace; výtisky; mapy. 

Aplikace a používání sprejových lepidel

Výtvarná designová prostředí si vyžadují precizní práci, jejíž součástí je rychlé a spolehlivé spojování materiálů. Při kreativních činnostech a designerských pracích potřebuje výtvarník spolehlivé lepidlo po ruce, které mu jeho práci výrazně usnadní.

Sprejová lepidla 3M byla vytvořena pro účely současného designu – umisťování vystavené grafiky, lepení fotografií nebo ilustrací, studiové grafické úpravy a výtvarné práce, aplikace s možností přemísťování atd.

Firma 3M je jednou ze světových korporací, které od samého začátku realizují svou produkci v souladu s ekologií. Naše aerosoly neobsahují CFC, jsou zcela recyklovatelné a nepoškozují ozónovou vrstvu.

 

Vyrovnejte šipku na trysce s tečkou na okraji nádoby. Tím se zajistí správná pozice trysky a maximální využití obsahu nádoby. Nádobu dobře protřepte a krátce stříkněte mimo lepené plochy, aby se pročistila tryska.

Lepidlo nanášejte v úhlu 90 stupňů, ve vzdálenosti 20 cm od slepovaných ploch. Pro dobré pokrytí nanášejte tenkou rovnoměrnou vrstvu stejnoměrnou rychlostí. S nanášením lepidla začněte již od okrajů lepené plochy, aby bylo zajištěno jejich dobré přilnutí.

Nechte lepidlo na lepeném povrchu několik vteřin zavadnout, pak povrchy spojte a rovnoměrně přitlačte, od středu směrem ven.

Aby se trysky neucpávaly, při každém dalším přerušení práce otočte nádobu dnem vzhůru a držte trysku stisknutou do okamžiku, kdy přestane.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 0.38 kg
Aplikace: Aplikace s možností přemísťování, Lepení fotografií nebo ilustrací, Studiové grafické úpravy a výtvarné práce, Umisťování vystavené grafiky
Barva: Čirá
Způsob aplikace: Stříkáním ze spreje
Bod vznícení: -46 °C
Forma: Aerosol
Skupenství: Kapalina
Typ spoje: Dočasný nebo trvalý
Vydatnost: 7-10 m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: