ReMount 3M 400 ml, Post-It repoziční lepidlo umožňující neomezené přemisťování

Kód: 7100296679
Značka: 3M
918,63 Kč / ks 759,20 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

ReMount 3M 400 ml, Post-It repoziční lepidlo umožňující neomezené přemisťování

Detailní informace

Detailní popis produktu

ReMount 3M 400 ml, Post-It repoziční lepidlo umožňující neomezené přemisťování

Repoziční lepidlo ReMount umožňuje mnohonásobné sejmutí a opětovné přilepení bez nového nástřiku, přičemž po sejmutí nezanechává zbytky. Používá se v návrhářství, na koncepčních nástěnkách, při projektovaném plánování a v celé řadě dočasných prezentací.

Lepidlo: Čiré – nezanechává skvrny

Obsah: 400 ml

Ideální pro: Samolepicí nástěnky; koláže; dočasná aranžmá; grafické návrhy; projektové práce; dočasné oznámení; vytváření schémat.

Aplikace a používání sprejových lepidel

Výtvarná designová prostředí si vyžadují precizní práci, jejíž součástí je rychlé a spolehlivé spojování materiálů. Při kreativních činnostech a designerských pracích potřebuje výtvarník spolehlivé lepidlo po ruce, které mu jeho práci výrazně usnadní.

Sprejová lepidla 3M byla vytvořena pro účely současného designu – umisťování vystavené grafiky, lepení fotografií nebo ilustrací, studiové grafické úpravy a výtvarné práce, aplikace s možností přemísťování atd.

Firma 3M je jednou ze světových korporací, které od samého začátku realizují svou produkci v souladu s ekologií. Naše aerosoly neobsahují CFC, jsou zcela recyklovatelné a nepoškozují ozónovou vrstvu.

 

Vyrovnejte šipku na trysce s tečkou na okraji nádoby. Tím se zajistí správná pozice trysky a maximální využití obsahu nádoby. Nádobu dobře protřepte a krátce stříkněte mimo lepené plochy, aby se pročistila tryska.

Lepidlo nanášejte v úhlu 90 stupňů, ve vzdálenosti 20 cm od slepovaných ploch. Pro dobré pokrytí nanášejte tenkou rovnoměrnou vrstvu stejnoměrnou rychlostí. S nanášením lepidla začněte již od okrajů lepené plochy, aby bylo zajištěno jejich dobré přilnutí.

Nechte lepidlo na lepeném povrchu několik vteřin zavadnout, pak povrchy spojte a rovnoměrně přitlačte, od středu směrem ven.

Aby se trysky neucpávaly, při každém dalším přerušení práce otočte nádobu dnem vzhůru a držte trysku stisknutou do okamžiku, kdy přestane.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 0.38 kg
Aplikace: Dočasná aranžmá, Dočasné oznámení, Grafické návrhy, Koláže, Projektové práce, Samolepicí nástěnky, Vytváření schémat
Barva: Čirá
Způsob aplikace: Stříkáním ze spreje
Bod vznícení: -46 °C
Forma: Aerosol
Skupenství: Kapalina
Typ spoje: Dočasný
Vydatnost: 7-10 m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: