Scotch Brite Roloc Deburr and Finish PRO Unitized Wheel, 76 mm x 6 mm, 6C MED+
Kód: 7100081365Detailní popis produktu
Scotch Brite Roloc Deburr and Finish PRO Unitized Wheel, 76 mm x 6 mm, 6C MED+
- Modulární konstrukce zvyšuje odolnost proti oděru a pevnost, čímž přispívá k prodloužení životnosti
- Díky netkané struktuře mohou prach a nečistoty unikat, čímž se minimalizuje zanášení
- Ideální pro střední až silné odjehlování
- Nástavec Roloc pro rychlé a snadné připojení k elektrickému nářadí
- Víceúčelový kotouč představuje ekonomickou alternativu k válcovým kartáčům, lamelovým kotoučům, lamelovým diskům a potaženým diskům
- Odolná pryskyřičná pojiva odolávají poškození způsobenému teplem
Jednodílný kotouč Scotch-Brite Roloc Deburr & Finish PRO je náš nový nástroj pro obrábění kovů, jehož brusivo je protkané přesným tvarovaným zrnem 3M. Tyto jednodílné kotouče mají podklad z měkkých nylonových vláken a jsou vybaveny upínacím systémem Roloc pro rychlé a snadné připojení k elektrickému nářadí.
Pro zefektivnění odjehlování, finální úpravy nebo vyhlazování použijte náš jednotný kotouč Scotch-Brite Roloc Deburr & Finish PRO. Brusiva obvykle vynikají v jedné oblasti – odjehlování, finální úpravě nebo vyhlazování. Tento víceúčelový kotouč je jedinečný, protože je navržen tak, aby zvládal všechny tři úkony. Tyto kotouče nabízejí všechny obvyklé výhody brusiv Scotch-Brite, včetně odolnosti proti zanášení a pružné otevřené struktury. To, co je odlišuje od ostatních brusiv Scotch Brite, je přesný tvar zrna 3M. Patentovaný minerál je propletený celým brusivem a je navržen tak, aby zajistil tvrdost a pevnost. Ostrému řezacímu minerálu protiváhu tvoří měkká, pružná nylonová vlákna, která reagují na nerovnosti a kontury povrchu. Mezery mezi vlákny umožňují únik nečistot a pomáhají minimalizovat zanášení. Síťovina a minerál společně agresivně opracovávají podklad, aniž by došlo ke snížení předvídatelnosti výsledků. Tento kotouč má navíc výhodu v podobě upevnění Roloc. Uživatelé mohou kotouč rychle a snadno připevnit k upínacímu talíři Roloc (prodává se samostatně), který se připojuje k elektrickému nářadí. Systémy upevnění Roloc celkově pomáhají zvýšit produktivitu tím, že minimalizují čas potřebný k připojení kotouče k nářadí. Všestranný výkon od výroby až po použití v terénu Jednodílné kotouče se liší od spirálových kotoučů tím, že mají vrstvenou konstrukci, na rozdíl od kotoučů navinutých kolem jádra. Otevřená síťovina je vytvrzena a stlačena, což zajišťuje vyšší pevnost a odolnost. Díky jedinečné výrobní metodě jsou jednotná kotouče vhodná pro hrany a kontury. Doporučujeme používat tento kotouč s brusnou bruskou 3M™ (prodává se samostatně) a držákem 3M Roloc + (prodává se samostatně). Tyto kotouče jsou ideální pro údržbářské práce, jsou to odolné a vysoce výkonné produkty, které odolávají nečistotám, korozi a dalším znečišťujícím látkám a zároveň snižují riziko změny geometrie dílu – což vám pomáhá dokončit práci rychleji. Jednodílná kotouče se liší od spirálových kotoučů tím, že mají vrstvenou konstrukci, na rozdíl od kotoučů navinutých kolem jádra. Otevřená síťovina je vytvrzena a stlačena pro větší pevnost a odolnost. Díky jedinečné výrobní metodě jsou jednodílná kotouče ideální pro hrany a kontury. Doporučujeme je používat s brusnou kotoučovou bruskou 3M (prodává se samostatně) a držákem 3M Roloc + (prodává se samostatně).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Broušení, leštění a řezání |
|---|---|
| EAN: | 00048011650838 |
| Zrnitost: | Střední+ |
| Aplikace: | Čištění |
| Brusný materiál: | Precizně tvarované zrno |
| Typ uchycení: | TR |
| Další Obory: | Opracování kovů, Turbo motory, Lékařské nástroje, Kovové implantáty, Kosmonautika, Nábytek, Ropa a plyn, Zpracování kovů |
| Forma Produktu: | Lisovaný kotouč |
| Maximální Rychlost: | 15100 rpm |
| Obory: | Opracování kovů, Doprava, Všeobecný průmysl, Kosmonautika, Lékařské vybavení |
| Celkový průměr: | 76.2 mm |
| Šířka obličeje: | 6.35 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
