SCOTCH-WELD 3M 1300L TF 1litr, na lepení gumy na kovy a jiné materiály

Kód: 7100036550
Značka: 3M
1 110,94 Kč / ks 918,13 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

SCOTCH-WELD 3M 1300L TF 1litr, na lepení přírodního a umělého kaučuku, také neoprénových, styren-butadienových a butylových pryží na kovy, dřevo a jiné materiály

Detailní informace

Detailní popis produktu

SCOTCH-WELD 3M 1300L TF 1litr, na lepení gumy na kovy a jiné materiály

Verze lepidla Scotch - Grip 1300 upravená pro aplikaci nástřikem. Vysoká počáteční pevnost, vynikající tepelná odolnost.

Obsah: 1 litr

Země původu: Francie
 
  • Lepení na neoprénových, SBR, butylových a jiných druhů pryže na různé další materiály
  • Vynikající odolnost vůči vlhkosti a vysokým teplotám až do 148 °C
  • Možnost využití jako kontaktního lepidla a lepidla pro vlhké povrchy
  • K dostání v tubě, plechovce a kbelíku
  • Lze použít do průmyslových rozprašovacích zařízení.

 

3M™ 1300 je univerzální vysoce účinné neoprénové lepidlo na bázi rozpouštědla, které slouží k lepení pryže a těsnění. Nabízí vysokou okamžitou pevnost a dobrou odolnost vůči vysokým teplotám a běžně se používá k lepení většiny pryžových materiálů a těsnění. Dále je vhodné pro výrobu velkorozměrových pryžových pásů, nárazníků atd.

Univerzální lepidlo na pryž a těsnění Vysoce účinné neoprénové lepidlo 3M™ 1300 je jedno z našich nejuniverzálnějších lepidel na bázi rozpouštědla pro lepení pryže a těsnění. Toto lepidlo umožňuje lepit neoprénovou, regenerovanou, SBR a butylovou pryž na kov, dřevo a většinu plastů. Je velmi odolné vůči vysokým teplotám a vodě a lze jej používat při teplotách do 148 °C. Neoprénové lepidlo 3M™ 1300 rychle schne a současně poskytuje dostatek času na správné umístění lepeného materiálu bez zpomalení pracovního procesu.

Doporučené použití:

  • Běžné opravy, údržba a renovace (MRO)
  • Lepení pryžových těsnění na kovové povrchy
  • Běžné lepení (nelze použít na EPDM nebo TPO) Lepení pryže na různé materiály
  • Opravy pryžových výrobků Lepidlo pro každodenní opravy, údržbu a renovaci s průmyslovým vlastnostmi

 

Díky univerzálnímu použití se vysoce účinné neoprénové lepidlo na pryž a těsnění 3M™ 1300 stalo jedním z nejznámějších lepidel pro opravy, údržbu a renovaci. Abychom splnili požadavky rozsáhlých provozů, vytvořili jsme vysoce účinné neoprénové lepidlo na pryž a těsnění 3M™ 1300, které je k dispozici v tubě, plechovce a kbelíku. Kromě toho lze toto lepidlo nanášet nástřikem pomocí průmyslových rozprašovacích zařízení.

Nanášení lepidla Ať už lepidlo 3M™ nanášíte nástřikem, kartáčem nebo válečkem, jedná se snadný proces. Začnete nanesením lepidla na povrch tak, aby se vytvořila jednotná vrstva. Díky překryvnému vzoru by mělo nanesení jedné vrstvy stačit pro většinu povrchů. Účinné pokrytí lepidlem znamená, že je pokryto minimálně 80 % plochy. Některé materiály, například porézní, mohou vyžadovat nanesení další vrstvy. Chcete-li nanést další vrstvu, stačí počkat, až stávající lepidlo zaschne, což poznáte dotykem. Poté můžete pokračovat nanesením další vrstvy.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 1.1 kg
Aplikace: Běžné lepení (nelze použít na EPDM nebo TPO) Lepení pryže na různé materiály, Lepení na neoprénových, SBR, butylových a jiných druhů pryže na různé další materiály, Lepení pryžových těsnění na kovové povrchy, Opravy pryžových výrobků Lepidlo pro každodenní opravy, údržbu a renovaci s průmyslovým vlastnostmi
Barva: Žlutá až jantarová
Chemická odolnost: Velmi dobrá
Odolnost proti UV: Velmi dobrá
Odolnost proti vlhkosti: Velmi dobrá
Teplotní odolnost: -21°C do 149 °C
Způsob aplikace: Stříkání, navalování, natírání
Bod vznícení: -18 °C
Forma: Polychloroprén
Hořlavá pohonná látka: Ano
Hořlavé rozpouštědlo: Ano
Skupenství: Řídký sirup
Typ spoje: Trvalý
Vydatnost: 1 litr na 6,2 m2
Vzhled/pach: Žlutá až jantarová / Rozpouštědlový zápach
Základní látka: Polychloroprén

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: