SCOTCH-WELD 847 3M 1litr, velmi pevné, rychleschnoucí nitrilové lepidlo

Kód: 7000079819
Značka: 3M
1 202,22 Kč / ks 993,57 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

SCOTCH-WELD 847 3M 1litr, velmi pevné, rychleschnoucí nitrilové lepidlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

SCOTCH-WELD 847 3M 1litr, velmi pevné, rychleschnoucí nitrilové lepidlo

Lepí velmi rychle širokou škálu podkladů, včetně mnohých plastů a pryží, těsnicích materiálů a kůže. Vyznačuje se vynikající odolností vůči většině paliv a olejů. Reaktivovatelné teplem a rozpouštědly. Vytvrzuje teplem.

Obsah: 1 litr

systém: rozpouštědlový

báze: nitrilkaučuk

teplotní odolnost: 80  °C

odolnost proti UV: vynikající

odolnost proti vlhkosti: vynikající

odolnost proti chemickým látkám: vynikající

aplikace: válečkování, natírání, vytlačování (tuba) 

 

Návod k použití:

1. Příprava povrchu: Zbavte povrch veškerého prachu, špíny, oleje, mastnoty, vosku, oddělených nátěrů apod. Než přikročíte k lepení, očistěte povrch rozpouštědlem, např. metyletylketonem (MEK) nebo citrusovým čistidlem 3M™.*

2. Rozsah teplot pro aplikaci: Pro dosažení nejlepších výsledků by teplota lepidla a lepených povrchů měla být minimálně 18 °C

3. Použití: Před použitím dobře rozmíchejte Porézní povrch(y): Naneste štětcem, nalijte nebo nastříkejte rovnoměrnou tenkou vrstvu lepidla na jeden nebo oba povrchy. Lepší je nanést lepidlo na oba povrchy, protože tím zajistíte větší pevnost a delší dobu mezi nanesením lepidla a slepením. Velmi savé materiály mohou vyžadovat více než jeden nános lepidla. Oba povrchy slepte, dokud je lepidlo ještě vlhké nebo silně lepivé. Oba povrchy spojte pevným tlakem. Neporézní povrch(y): Naneste štětcem, nalijte nebo nastříkejte rovnoměrnou tenkou vrstvu lepidla na oba povrchy. Nechte lepidlo zaschnout do té míry, až bude lepivé. Oba povrchy spojte pevným tlakem.

4. Doba schnutí: Doba schnutí závisí na teplotě, vlhkosti, proudění vzduchu a poréznosti lepených materiálů. Větší okamžité pevnosti lze dosáhnout reaktivací pomocí tepla nebo rozpouštědla. Viz následující oddíl Reaktivace.

5. Reaktivace: Při reaktivaci pomocí rozpouštědla naneste lepidlo na oba povrchy. Nechte lepidlo zaschnout do té míry, až nebude lepkavé. Jeden povrch lehce očistěte rozpouštědlem, např. metyletylketonem (MEK).* Do 30 sekund bude spoj zcela slepený. Při reaktivaci pomocí tepla naneste lepidlo na oba povrchy. Nechte lepidlo zcela zaschnout. Pomocí tepla reaktivujte jeden nebo oba povrchy na minimální teplotu 82 °C. Přiložte je ihned k sobě (dokud jsou horké) a pevným tlakem zajistěte spojení.

6. Tvrzení: Lepidla 3M™ Scotch-Weld™ Liquid Adhesives 847 lze vytvrdit za účelem dosažení lepších fyzikálních vlastností. Spojené části vytvrďte při uvedeném čase a teplotě a při současném tlaku na linii spoje. 

7. Očištění: Nadměrné množství lepidla lze odstranit rozpouštědlem, např. metyletylketonem (MEK) nebo acetonem, nejlépe, dokud je lepidlo ještě vlhké.* *Při práci s rozpouštědly zhasněte všechny zápalné zdroje, včetně zapalovacího plemene, a dodržujte návod k použití a bezpečnostní opatření výrobce. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 1.07 kg
Aplikace: Lepí kůži, nitrilový kaučuk, většinu plastů a těsnicí materiály na nejrůznější typy podkladů, Používá se v elektronickém, rádiovém a televizním průmyslu
Barva: Tmavě hnědá
Chemická odolnost: Vynikající
Odolnost proti UV: Vynikající
Odolnost proti vlhkosti: Vynikající
Teplotní odolnost: -30°C až 80°C
Způsob aplikace: Válečkem nebo štětcem
Forma: Nitrilkaučuk
Hořlavá pohonná látka: Ano
Hořlavé rozpouštědlo: Ano
Manipulační pevnost: 20 minut
Otevřený čas: 4 minuty
Skupenství: Kapalina
Speciální vlastnost: Reaktivovatelné teplem
Typ spoje: Trvalý
Úplný čas vytvrzení: 20 minut
Vydatnost: 7 m2 na litr
Vzhled/pach: Tmavě hnědá / Rozpouštědlový zápach
Základní látka: Nitrilový kaučuk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: