SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostní nůž, černý

Kód: MA.41.0706
2 hodnocení
Značka: Martor
88,50 Kč / ks 73,14 Kč bez DPH
Skladem (1117 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023

SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostní nůž, černý

Detailní informace

Detailní popis produktu

SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostní nůž, černý

ŠTÍHLÝ FORMÁT. SILNÝ VÝKON.

SECUMAX 145 je náš malý a jemný bezpečnostní nůž pro každodenní řezací práce. Rukojeť z umělé hmoty vyztužená skelnými vlákny a čepel o tloušťce 0,5 mm mu propůjčují značnou robustnost. Současně se díky svým pouhým 12 g vyznačuje mimořádnou lehkostí. Náš jednorázový řezný nástroj si snadno poradí s třívrstvou lepenkou, folií nebo lepicí páskou. Obě řezné hrany jsou přitom chráněny tak, abyste Vy ani Vaše prsty nepřišli k újmě.

VŠECHNY HLAVNÍ PŘEDNOSTI V KOSTCE.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Nůž 2 v 1

 

NŮŽ 2 V 1

Řezná hlavice se vyznačuje současně dvěma funkcemi: řezáním a zabodáváním. Ke snadnému zabodávání (např. do lepenky a fólie) použijte řezné výstupky nalevo a napravo od čepele, na lepicí pásku na balících použijte rohy v horní části řezné hlavice.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Zakrytá čepel

 

ZAKRYTÁ ČEPEL

Díky záběru v rozsahu pouhých 4 mm je čepel velmi dobře skrytá. Je nepřístupná pro Vaše prsty, hodí se však na celou řadu materiálů, které se musí přeříznout. Ani zboží nacházející se pod obalem nepřijde do kontaktu s čepelí.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Velmi plochý a přesto stabilní

VELMI PLOCHÝ A PŘESTO STABILNÍ

Nejen rukojeť, ale i řezný kanál je se svými 1,5 mm velmi plochý. Výhodou je, že při řezání nemusíte vynakládat velkou sílu. Stabilita však také nikterak neutrpí díky čepeli o tloušťce 0,5 mm a vysoce kvalitnímu plastu.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
S lehkostí

S LEHKOSTÍ

SECUMAX 145 je tak lehký, že jej uživatel sotva cítí. Je to způsobeno také příjemně zaoblenou a pouze 4 mm silnou rukojetí. Ergonomii bylo učiněno zadost protiskluzovými zářezy, na nichž si Váš palec intuitivně najde své místo.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Dobré vedení

DOBRÉ VEDENÍ

Náš tip pro řezání lepenky: nůž držte šikmo. Materiálem tak proniknete ještě lépe! Není proto náhoda, že vodicí plochy nejsou vpředu na rukojeti. Řezání Vám ulehčí díky svému mimořádně výhodnému úhlu.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MARTOR nože a čepele
Hmotnost: 0.013 kg
Barva: Černá
Použití: Řezání kartonů, Řezání lepicích pásek, Řezání pytlů, Řezání smršťovací fólie, Řezání stahovacích pásek, Řezání vrstvy fólie a papíru, Řezání kartonů až 1 vrstvý, Řezání provazu a příze
Hloubka řezu: 3,8 mm
Jednorázový: NE
MDP detekovatelné detektorem kovů: NE
Rozměry (D x Š x V): 118 x 4 x 35.4 mm
S výměnnou čepelí: NE
Stupeň Zabezpečení: Nejvyšší
Základní materiál: Sklolaminát

MARTOR SECUMAX 145 Product Video GB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: