SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostní nůž, černý

Kód: MA.41.0706
Značka: Martor
88,50 Kč / ks 73,14 Kč bez DPH
Skladem (740 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostní nůž, černý

Detailní informace

Detailní popis produktu

SECUMAX 145 č. 145001 bezpečnostní nůž, černý

ŠTÍHLÝ FORMÁT. SILNÝ VÝKON.

SECUMAX 145 je náš malý a jemný bezpečnostní nůž pro každodenní řezací práce. Rukojeť z umělé hmoty vyztužená skelnými vlákny a čepel o tloušťce 0,5 mm mu propůjčují značnou robustnost. Současně se díky svým pouhým 12 g vyznačuje mimořádnou lehkostí. Náš jednorázový řezný nástroj si snadno poradí s třívrstvou lepenkou, folií nebo lepicí páskou. Obě řezné hrany jsou přitom chráněny tak, abyste Vy ani Vaše prsty nepřišli k újmě.

VŠECHNY HLAVNÍ PŘEDNOSTI V KOSTCE.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Nůž 2 v 1

 

NŮŽ 2 V 1

Řezná hlavice se vyznačuje současně dvěma funkcemi: řezáním a zabodáváním. Ke snadnému zabodávání (např. do lepenky a fólie) použijte řezné výstupky nalevo a napravo od čepele, na lepicí pásku na balících použijte rohy v horní části řezné hlavice.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Zakrytá čepel

 

ZAKRYTÁ ČEPEL

Díky záběru v rozsahu pouhých 4 mm je čepel velmi dobře skrytá. Je nepřístupná pro Vaše prsty, hodí se však na celou řadu materiálů, které se musí přeříznout. Ani zboží nacházející se pod obalem nepřijde do kontaktu s čepelí.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Velmi plochý a přesto stabilní

VELMI PLOCHÝ A PŘESTO STABILNÍ

Nejen rukojeť, ale i řezný kanál je se svými 1,5 mm velmi plochý. Výhodou je, že při řezání nemusíte vynakládat velkou sílu. Stabilita však také nikterak neutrpí díky čepeli o tloušťce 0,5 mm a vysoce kvalitnímu plastu.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
S lehkostí

S LEHKOSTÍ

SECUMAX 145 je tak lehký, že jej uživatel sotva cítí. Je to způsobeno také příjemně zaoblenou a pouze 4 mm silnou rukojetí. Ergonomii bylo učiněno zadost protiskluzovými zářezy, na nichž si Váš palec intuitivně najde své místo.

Bezpečnostní nůž 
SECUMAX 145 
Dobré vedení

DOBRÉ VEDENÍ

Náš tip pro řezání lepenky: nůž držte šikmo. Materiálem tak proniknete ještě lépe! Není proto náhoda, že vodicí plochy nejsou vpředu na rukojeti. Řezání Vám ulehčí díky svému mimořádně výhodnému úhlu.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní nože a čepele
Hmotnost: 0.013 kg
Barva: Černá
Použití: Řezání kartonů, Řezání lepicích pásek, Řezání pytlů, Řezání smršťovací fólie, Řezání stahovacích pásek, Řezání vrstvy fólie a papíru, Řezání kartonů až 1 vrstvý, Řezání provazu a příze
Hloubka řezu: 3,8 mm
Jednorázový: NE
MDP detekovatelné detektorem kovů: NE
Rozměry (D x Š x V): 118 x 4 x 35.4 mm
S výměnnou čepelí: NE
Stupeň Zabezpečení: Nejvyšší
Základní materiál: Sklolaminát

MARTOR SECUMAX 145 Product Video GB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: