SJ 3526 samolepicí suchý zip 3M, háček, bílý, cena za 1 běžný metr, interiér
Kód: 7000029692Související produkty
šířka: 15,8mm
1 týden
(0,4 metr)
| 7000029692
EAN: 21200862410
Můžeme doručit do:
3.6.2026
80,33 Kč
/ metr
66,39 Kč
bez DPH
šířka: 25mm
Skladem
(264,1 metr)
| 7000002132
EAN: 21200862441
Můžeme doručit do:
26.5.2026
126,43 Kč
/ metr
104,49 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Lepení bannerů na párty stany, Lepení dřeva, Lepení koberců a rohožek, Lepení kovů, Lepení na cvičební a sportovní pomůcky, Lepení na textílie, Lepení papíru a lepenky, Lepení plastů včetně PP a PE, Lepení síťky na hmyz, Lepení skla, Připevňování kapsářů, Připevňování matrací, Vlepování izolací a výplní |
| Tlouš'tka pásky: | 2,4 mm |
| Barva: | Bílá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Syntetický kaučuk |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -30°C až + 70°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Vnitřní |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,6 mm |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




