SJ 3526 samolepicí suchý zip 3M, háček, černý, cena za 1 běžný metr, interiér
Kód: 7000002127Související produkty
šířka: 15,8mm
Skladem
(195,8 metr)
| 7000002127
EAN: 21200862403
Můžeme doručit do:
28.5.2026
80,33 Kč
/ metr
66,39 Kč
bez DPH
šířka: 25mm
Skladem
(308,4 metr)
| 7000002130
EAN: 21200862434
Můžeme doručit do:
28.5.2026
126,43 Kč
/ metr
104,49 Kč
bez DPH
šířka: 50mm
Skladem
(88,8 metr)
| 7000029691
EAN: 21200862458
Můžeme doručit do:
28.5.2026
252,95 Kč
/ metr
209,05 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Lepení bannerů na párty stany, Lepení dřeva, Lepení koberců a rohožek, Lepení kovů, Lepení na cvičební a sportovní pomůcky, Lepení na textílie, Lepení papíru a lepenky, Lepení plastů včetně PP a PE, Lepení síťky na hmyz, Lepení skla, Připevňování kapsářů, Připevňování matrací, Vlepování izolací a výplní |
| Tlouš'tka pásky: | 2,4 mm |
| Barva: | Černá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Syntetický kaučuk |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -30°C až + 70°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Vnitřní |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,6 mm |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




