SJ 3540 samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK, cena za 1 běžný metr, černý, interiér
Kód: 7100108766Související produkty
šířka: 12,7mm
Skladem
(221 metr)
| 7100108766
EAN: 4054596271166
Můžeme doručit do:
13.5.2026
137,01 Kč
/ metr
113,23 Kč
bez DPH
šířka: 25mm
Skladem
(341,9 metr)
| 7100108749
EAN: 4054596271159
Můžeme doručit do:
13.5.2026
242,86 Kč
/ metr
200,71 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Lepení cedulí, orientačních systémů, výsledkových tabulí, Lepení dřeva, Lepení kovů včetně práškové barvy, Lepení padelboardů, Lepení panelů a konstrukcí, Lepení plastů včetně PP a PE, Lepení podhledů na rám, Lepení routerů, tiskáren, čidel, Lepení servisních dvířek, Lepení skla |
| Tlouš'tka pásky: | 3,5 mm |
| Barva: | Černá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Syntetický kaučuk |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -29°C až +93°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Vnitřní |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,8 mm |
3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners: Bowling Ball Test
Why 3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners?
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





