SJ 3550CF samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK, cena za 1 běžný metr, černý, transparentní lepidlo, exteriér a interiér
Kód: 7100279569Související produkty
šířka: 12,7mm
Skladem
(609,6 metr)
| 7100279569
Můžeme doručit do:
15.5.2026
136,19 Kč
/ metr
112,55 Kč
bez DPH
šířka: 19mm
Skladem
(89 metr)
| 7100279337
EAN: 04064035047337
Můžeme doručit do:
15.5.2026
258 Kč
/ metr
213,22 Kč
bez DPH
šířka: 25mm
Skladem
(222,6 metr)
| 7100279420
EAN: 04064035047382
Můžeme doručit do:
15.5.2026
271,89 Kč
/ metr
224,70 Kč
bez DPH
šířka: 50mm
Skladem
(43,2 metr)
| 7100279570
Můžeme doručit do:
15.5.2026
633,69 Kč
/ metr
523,71 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Automobilové aplikace, Lepení baterií, Lepení dřeva, Lepení kamer, čidel, držáků, Lepení kovů, Lepení na lodích, Lepení navigací, držáků telefonů, vysílaček, Lepení panelů a konstrukcí, Lepení plastů mimo PP a PE, Lepení skla, Lepení SPZ |
| Tlouš'tka pásky: | 3,51 mm |
| Barva: | Černá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové čiré |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -30°C až + 104°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,8 mm |
lepení spz pomocí suchého zipu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






