SJ 3551CF samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK, černý, velmi vysoká hustota hříbků, cena za 1 běžný metr, exteriér a interiér
Kód: 3M.35.2023Související produkty
šířka: 12,7mm
Skladem
(71,4 m)
| 3M.35.2023
Můžeme doručit do:
2.6.2026
169,82 Kč
/ m
140,35 Kč
bez DPH
šířka: 19mm
Skladem
(68,6 metr)
| 7100279571
EAN: 04064035047443
Můžeme doručit do:
2.6.2026
251,45 Kč
/ metr
207,81 Kč
bez DPH
šířka: 25mm
Skladem
(64,2 metr)
| 7100279572
EAN: 04064035047474
Můžeme doručit do:
2.6.2026
330,91 Kč
/ metr
273,48 Kč
bez DPH
šířka: 50mm
Skladem
(85,1 metr)
| 7100279603
EAN: 04064035047504
Můžeme doručit do:
2.6.2026
661,71 Kč
/ metr
546,87 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Automobilové aplikace, Lepení baterií, Lepení dřeva, Lepení kamer, čidel, držáků, Lepení kovů, Lepení na lodích, Lepení navigací, držáků telefonů, vysílaček, Lepení panelů a konstrukcí, Lepení plastů mimo PP a PE, Lepení skla, Lepení SPZ |
| Tlouš'tka pásky: | 3,51 mm |
| Barva: | Černá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové transparentní |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -30°C až +104°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,8 mm |
jak přidělat spz pomocí suchého zipu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





