SJ 355DCF, 3M Dual Lock opakovaně uzavíratelný spojovací materiál, černý, šíře 25 mm, balení 2 x 5m
Kód: 7100297488Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samolepicí suchý zip 3M Dual-Lock (princip hříbečků) |
|---|---|
| EAN: | 04064035089672 |
| Aplikace: | Automobilové aplikace, Lepení baterií, Lepení dřeva, Lepení kovů, Lepení na lodích, Lepení panelů a konstrukcí, Lepení plastů mimo PP a PE, Lepení skla, Lepení SPZ, Lepení kamer, čidel, držáků, Lepení navigací, držáků telefonů, vysílaček |
| Tlouš'tka pásky: | 3,51 mm |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -30°C až + 104°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,8 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





