SJ 3560 samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK, cena za 1 běžný metr, transparentní, exteriér a interiér
Kód: 7000051892Související produkty
šířka: 12,7mm
Skladem
(39,1 metr)
| 7000051892
EAN: 21200862809
Můžeme doručit do:
22.5.2026
194,47 Kč
/ metr
160,72 Kč
bez DPH
šířka: 25mm
Skladem
(119,5 metr)
| 7000001960
EAN: 21200862823
Můžeme doručit do:
22.5.2026
388,99 Kč
/ metr
321,48 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro opravu vozidel a laku |
|---|---|
| Aplikace: | Automobilové aplikace, Lepení baterií, Lepení cedulí, Lepení dřeva, Lepení kovů, Lepení mýtných jednotek, Lepení na lodích, Lepení plastů mimo PP a PE, Lepení skla, Lepení světelné reklamy |
| Tlouš'tka pásky: | 3,5 mm |
| Barva: | Transparentní |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -40°C až +104°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,8 mm |
3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners: Bowling Ball Test
Why 3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners?
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




