SJ356B SAMOLEPICÍ SUCHÝ ZIP 3M DUAL-LOCK SJ3560 V BLISTRU, ŠÍŘE 25MM, NÁVIN 2,5 M
Kód: 7100123340Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro opravu vozidel a laku |
|---|---|
| EAN: | 4054596308374 |
| Aplikace: | Automobilové aplikace, Lepení baterií, Lepení cedulí, Lepení dřeva, Lepení kovů, Lepení mýtných jednotek, Lepení na lodích, Lepení plastů mimo PP a PE, Lepení skla, Lepení světelné reklamy |
| Tlouš'tka pásky: | 3,5 mm |
| Barva: | Transparentní |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -40°C až +104°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,8 mm |
3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners: Bowling Ball Test
Why 3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners?
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





