SJ 3571, 3M samolepící suchý zip pro extrémní teploty, cena za 1 metr, smyčka, černý, exteriér a interiér
Kód: 7000001961Související produkty
šířka: 25mm
Skladem
(178,7 m)
| 7000001961
EAN: 21200862854
Můžeme doručit do:
26.5.2026
151,92 Kč
/ m
125,55 Kč
bez DPH
šířka: 51mm
Skladem
(122,2 m)
| 7000051909
EAN: 21200862854
Můžeme doručit do:
26.5.2026
303,87 Kč
/ m
251,13 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Lepení bannerů na párty stany, Lepení koberců a rohožek, Lepení koberečků v autě, Lepení na cvičební a sportovní pomůcky, Lepení na textílie, Lepení papíru a lepenky, Lepení pořadačů do kufru, Lepení síťky na hmyz, Lepení stínítek v autě, Připevňování kapsářů, Připevňování matrací, Vlepování izolací a výplní |
| Tlouš'tka pásky: | 3,2 mm |
| Barva: | Černá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Odolnost proti UV: | Vyynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -40°C až +93°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,6 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



