SJ 3571 samolepicí suchý zip 3M pro extrémní teploty, šíře 25mm, cena za 1 běžný metr, smyčka, bílý
Kód: 7000001972Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| EAN: | 21200872778 |
| Aplikace: | Lepení bannerů na párty stany, Lepení koberců a rohožek, Lepení koberečků v autě, Lepení na cvičební a sportovní pomůcky, Lepení na textílie, Lepení papíru a lepenky, Lepení pořadačů do kufru, Lepení síťky na hmyz, Lepení stínítek v autě, Připevňování kapsářů, Připevňování matrací, Vlepování izolací a výplní |
| Tlouš'tka pásky: | 3,2 mm |
| Barva: | Bílá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -40°C až +93°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,6 mm |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




