SJ387B samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK SJ3870 v blistru, šíře 25mm, návin 2,5 m
Kód: 7100123347Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| EAN: | 4054596272422 |
| Aplikace: | Lepení cedulí, orientačních systémů, výsledkových tabulí, Lepení dřeva, Lepení kovů včetně práškové barvy, Lepení padelboardů, Lepení panelů a konstrukcí, Lepení plastů včetně PP a PE, Lepení podhledů na rám, Lepení routerů, tiskáren, čidel, Lepení servisních dvířek, Lepení skla |
| Tlouš'tka pásky: | 3,7 mm |
| Barva: | Černá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -29°C až +82°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 6 mm |
3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners: Bowling Ball Test
Why 3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners?
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





