SJ 4570 samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK, šíře 25mm, cena za 1 běžný metr, transparentní
Kód: 7000052144Související produkty
šířka: 16mm
6 týdnů
| 7000052144
EAN: 00021200450754
Můžeme doručit do:
13.7.2026
88,49 Kč
/ metr
73,13 Kč
bez DPH
šířka: 25mm
Skladem
(86,7 metr)
| 7000002105
EAN: 00021200448836
Můžeme doručit do:
25.5.2026
144,03 Kč
/ metr
119,03 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Lepení cedulek na sklo, Lepení cedulí, orientačních systémů, výsledkových tabulí, Lepení dřeva, Lepení kovů, Lepení plastů včetně PP a PE, Lepení skla, Lepení světelné reklamy |
| Tlouš'tka pásky: | 1,63 mm |
| Barva: | Transparentní |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -30°C až + 70°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 2,49 mm |
3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners: Bowling Ball Test
Why 3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners?
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





