SJ 4580 samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK, cena za 1 běžný metr, transparentní, nízkoprofilový, exteriér i interiér
Kód: 7000052204Související produkty
šířka: 25mm
Skladem
(75,4 metr)
| 7000052204
EAN: 00021200462740
Můžeme doručit do:
26.5.2026
210,19 Kč
/ metr
173,71 Kč
bez DPH
šířka: 100mm
Skladem
(117,5 metr)
| 7000052205
EAN: 21200462757
Můžeme doručit do:
26.5.2026
839,32 Kč
/ metr
693,65 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Lepení cedulek na sklo, Lepení cedulí, orientačních systémů, výsledkových tabulí, Lepení dřeva, Lepení kovů, Lepení plastů včetně PP a PE, Lepení skla, Lepení světelné reklamy |
| Tlouš'tka pásky: | 1,5 mm |
| Barva: | Transparentní |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Vysokoteplotní akrylát |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | −30 °C a +70 °C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 3 mm |
Why 3M™ Dual Lock™ Reclosable Fasteners?
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





