SprayMount 3M 400 ml, sprejové lepidlo umožňující krátkodobé přemisťování

Kód: 7100296969
Značka: 3M
523,81 Kč / ks 432,90 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

SprayMount 3M 400 ml, sprejové lepidlo umožňující krátkodobé přemisťování

Detailní informace

Detailní popis produktu

SprayMount 3M 400 ml, sprejové lepidlo umožňující krátkodobé přemisťování

Prvotřídní studiové lepidlo – výborná počáteční přilnavost, lepené materiály lze po určitou dobu ještě přemisťovat.

Lepidlo SprayMount je ideální pro designerské a výtvarnické práce. Jeho hlavní výhodou je to, že poskytuje možnost přemístění lepeného materiálu až 12 hodin po nanesení na jeden povrch a 2 hodiny při aplikaci na oba povrchy. Po zaschnutí vzniká bezpečný, dlouhodobý spoj, který stářím nekřehne.

Lepidlo: Čiré – nezanechává skvrny

Obsah: 400 ml

Obsah nádoby vystačí zhruba na 10 m2.

Ideální pro: makety; montáže dekorací; fotografie; divadelní scény; modelování; výstavní panely; reklamní panely; připevňování lehčích materiálů.

Aplikace a používání sprejových lepidel

Výtvarná designová prostředí si vyžadují precizní práci, jejíž součástí je rychlé a spolehlivé spojování materiálů. Při kreativních činnostech a designerských pracích potřebuje výtvarník spolehlivé lepidlo po ruce, které mu jeho práci výrazně usnadní.

Sprejová lepidla 3M byla vytvořena pro účely současného designu – umisťování vystavené grafiky, lepení fotografií nebo ilustrací, studiové grafické úpravy a výtvarné práce, aplikace s možností přemísťování atd.

Firma 3M je jednou ze světových korporací, které od samého začátku realizují svou produkci v souladu s ekologií. Naše aerosoly neobsahují CFC, jsou zcela recyklovatelné a nepoškozují ozónovou vrstvu.

 

Vyrovnejte šipku na trysce s tečkou na okraji nádoby. Tím se zajistí správná pozice trysky a maximální využití obsahu nádoby. Nádobu dobře protřepte a krátce stříkněte mimo lepené plochy, aby se pročistila tryska.

Lepidlo nanášejte v úhlu 90 stupňů, ve vzdálenosti 20 cm od slepovaných ploch. Pro dobré pokrytí nanášejte tenkou rovnoměrnou vrstvu stejnoměrnou rychlostí. S nanášením lepidla začněte již od okrajů lepené plochy, aby bylo zajištěno jejich dobré přilnutí.

Nechte lepidlo na lepeném povrchu několik vteřin zavadnout, pak povrchy spojte a rovnoměrně přitlačte, od středu směrem ven.

Aby se trysky neucpávaly, při každém dalším přerušení práce otočte nádobu dnem vzhůru a držte trysku stisknutou do okamžiku, kdy přestane.

 

 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 0.388 kg
Aplikace: Divadelní scény, Fotografie, Makety, Modelování, Montáže dekorací, Připevňování lehčích materiálů, Reklamní panely, Výstavní panely
Barva: Čirá
Způsob aplikace: Stříkáním ze spreje
Bod vznícení: -46 °C
Forma: Aerosol
Skupenství: Kapalina
Typ spoje: Dočasný nebo trvalý
Vydatnost: 7-10 m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: