TB3000 vázací suchý zip 3M, černý, šíře 25 mm, návin 3,05 m, exteriér a interiér

Kód: 7100026125
Značka: 3M
465,02 Kč / balení 384,31 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

TB3000 vázací suchý zip 3M, černý, šíře 25 mm, návin 3,05 m, exteriér a interiér

Detailní informace

Detailní popis produktu

TB3000 vázací suchý zip 3M, černý, šíře 25 mm, návin 3,05 m, exteriér a interiér

  • Tenký oboustranný spojovací prvek Hook and Loop se snadno obalí okolo předmětu a připojí sám na sebe
  • Pohodlná a bezpečná náhrada za řetězy, pásky, gumičky, dráty a pásky
  • Zabalení a rozbalení lze provést až 10 krát, aniž by došlo ke ztrátě pevnosti
  • Nabízí flexibilitu designu, rychlou kompletaci výrobků a zvýšení výkonnosti produktů
  • Uvolní se jednoduše odtržením pásků od sebe

 

3M™ Vázací suchý zip TB3000 Hook/Loop nabízí alternativu k zavírání pomocí plastových drátků, lepicích pásek, provázků, gumiček a jiných typů zavíracích systémů používaných k zajištění jednotlivých svazků nebo položek. Tento tenký oboustranný vázací uzávěr zajišťuje flexibilitu designu, rychlé sestavení produktu a zlepšení výkonnosti produktu v mnoha aplikacích v dopravě, při výrobě nábytku, v lékařství, průmyslu obecně a elektronice.

Bez přilepení. Bez nepořádku. Snadné zabalení, vybalení a opětovné zabalení Vyhněte se nepříjemnostem s lepidly, zauzlovanými řetězy, odpadem a řezáním díky použití našeho 3M™ vázacího suchého zipu Hook and Loop TB3000 pro bezpečné svazkování vašich lehkých položek.

Jedna strana tenké vázací pásky je pokryta drobnými polyolefinovými háčky v počtu přibližně 1400 kusů na čtvereční palec (220 / čtvereční centimetr). Háčky se mohou spojit s měkkými, poddajnými, tenkými nylonovými smyčkami na zadní straně, umožňují přitom 10 cyklů otevření a zavření, aniž by ztratily pevnost. Háček se může spojit s mnoha jinými smyčkovými materiály a vytvoří také rychle spojený upevňovací systém. Zip rozpojíte tahem obou částí od sebe.

Doporučené aplikace: Zajišťování svazků kabelů při montáži, inspekci, opravě Označení zahradních rostlin/dočasná identifikace Ochrana proti oděru (smyčky proti drátům) Zabezpečení lehkých předmětů v přepravních kontejnerech Nabízí flexibilitu designu, rychlou kompletaci produktů.

Kromě toho lze tento výrobek kombinovat s ostatními 3M™ rozebíratelnými spojovacími systémy za účelem odstranitelného balení, pro vyměnitelné balení rolí, pro zahájení odvíjení textilních a podobných materiálů. Omotání různých povrchů může poskytovat snímatelnou ochranu. 3M Zkušební sáčky (TB) usnadní výběr 3M™  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché zipy 3M
Hmotnost: 0.354 kg
Aplikace: Svazování kabelů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: