SJ 3550 samolepicí suchý zip 3M DUAL-LOCK, cena za 1 běžný metr, černý, bílé lepidlo, exteriér a interiér
Kód: 7100303297Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché zipy 3M |
|---|---|
| Aplikace: | Automobilové aplikace, Lepení baterií, Lepení dřeva, Lepení kamer, čidel, držáků, Lepení kovů, Lepení na lodích, Lepení navigací, držáků telefonů, vysílaček, Lepení panelů a konstrukcí, Lepení plastů mimo PP a PE, Lepení skla, Lepení SPZ |
| Tlouš'tka pásky: | 3,51 mm |
| Barva: | Černá |
| Chemická odolnost: | Vynikající |
| Lepidlo: | Akrylové bílé |
| Odolnost proti UV: | Vynikající |
| Odolnost proti vlhkosti: | Vynikající |
| Teplotní odolnost: | -30°C až + 90°C |
| Venkovní nebo Vnitřní aplikace: | Venkovní i vnitřní aplikace |
| Způsob aplikace: | Ruční |
| Tloušťka spoje včetně protikusu: | 5,8 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
jak přidělat spz pomocí suchého zipu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





