Uvex aXess one - aktivní mušlové elektronické chrániče sluchu s funkcí Bluetooth, pro práci i střelce

Kód: UV.01.0001
Značka: Uvex
3 507,79 Kč / ks 2 899 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Uvex aXess one - aktivní mušlové elektronické chrániče sluchu s funkcí Bluetooth safe. active. connected.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvex aXess one

Aktivní mušlové chrániče sluchu s funkcí Bluetooth a RAL (Real-Active-Listening). Navzdory ochraně sluchu umožňují uživateli vnímání okolního hluku. Díky tomu je možné komunikovat a lépe vnímat varovné signály. Hlasitost okolního hluku lze individuálně nastavit pomocí integrovaného omezovače hladiny zvuku, který chrání sluch před impulsním hlukem. Připojení Bluetooth 5.0 lze použít například k připojení telefonu nebo radiostanice, které umožňuje komunikaci bez přerušení práce. Režim duálního připojení umožňuje současné připojení 2 zařízení. Rychlé a snadné ovládání pomocí funkčních kláves na mušlových chráničích sluchu, díky kterému zůstávají obě ruce volné pro práci. Zvukový asistent oznamuje aktuální stav, takže mušlové chrániče není nutné v nebezpečných oblastech sundávat.

 

Obecné vlastnosti

Režim duálního připojení Funkce Real-Active-Listening (RAL) pro jasné vnímání okolního hluku Komunikace, telefonování a streamování Režim duálního připojení Nabíjecí port USB-C Prakticky navržená funkční tlačítka Těsnicí víčka pro použití v prašných a vlhkých pracovních oblastech Zvukový asistent

Ochranné vlastnosti

Splňují normu EN 352-1 Útlum 31 dB Omezovač hladiny zvuku, chrání před impulsním hlukem

Komfortní vlastnosti

Prakticky navržená funkční tlačítka optimální geometrie mušlí pro obepnutí vnějšího ucha bez otlaků polstrovaný textilní náhlavní oblouk pro optimální pohodlí při nošení Polstrování mušle z mimořádně měkké paměťové pěny zajišťuje optimální pohodlí i při dlouhodobém použití Nabíjecí port USB-C, rotačně symetrický pro snadné a bezpečné připojení Plynulé nastavování délky pro zajištění dokonalé polohy při nošení Hands-free telefonování Zvukový asistent a hlášení o stavu, takže není nutné chrániče sluchu v nebezpečných oblastech sundávat.

Jednoduché intuitivní ovládání

 

Oblasti použití

Určeny pro použití v hlučných prostředích, kde zajišťují útlum závislý na úrovni hluku pro naslouchání okolním zvukům. Mohou se používat při práci v průmyslových zónách, na staveništích, na železnici a na jiných místech, kde potřebujete slyšet zvuky ve vaší blízkosti.

  • Průmysl Stavebnictví 
  • Řemeslná výroba
  • Koncový spotřebitel
  • Sportovní střelba

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní sluchátka proti hluku s náhlavní páskou
Hmotnost: 0.1 kg
Oblast použití: Průmysl, Sportovní střelba
Útlum: 31dB
Doporučené místo použití: Průmyslová výroba, Venkovní střelnice, Vnitřní střelnice
Pasivní nebo Elektronické: Elektronické
Použití: Opakované použití

Uvex aXess one

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: